Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
43 okuma
Esma İstihare kategorisinde Rüyazede (2.1k puan)  
Merhaba bir kişinin benim hakkımda kötülük yapıp yapmadığından emin değilim. Dua ettim Allah'ıma, eğer kötülük yapmışsa Rabbim seni Vekil kıldım sen kötülüğü yok et diye.. Ve rüyamda göster diye.. Rüyamda bir adam beyaz dışı gümüş  kahve fincanları olur ya 2 fincanla içinde su var bana sunuyor ama bir fincanın içine 1 kirpik düşmüş. Adam onu görünce suyu döküyor. Hani bu kirlenmiş temiz su doldurayım gibisine. Yorumu nedir? Çok sağolun
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (50.7k puan)  
analiz edilmesi gereken bir rüya olmuş , hayrolsun rüyanız
Esma Rüyazede (2.1k puan)  
nasıl yani? Yorum olarak ne düşünüyorsunuz ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+3 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Ustası (50.7k puan)  
merhabalar, sevgili okurum , fincan simgesi , genel olarak sohbet muhabbet , ve sosyal ilişkileri  temsil eden bir objedir , bir adam demişsiniz ettiğiniz duaya icabet olunmuş sanki ,güvendiğiniz kişiyi simgeliyor adam sanki ,su duyguları temsil ediyor , iki fincan halinde size sunulan su , bir kişinin gerçek yüzünü tam görmeğe yakınken sanki görememişsiniz , fincan hilekar bir sembol , kirpik  olumlu  bir semboldür , kirpiği size karşı söylenmek istenilen bir konunun varlığına yoruyorum bu kişi sizi incitmemek için konuyu size söylememiş olabilir , ya da bazı kişilerin yanlış ve hataları yüzünden , o kişinin size kötülük yapmış olduğunu sana bilirsiniz sanki kendini geriye çekmiş gibi davranmış olabilir , bu rüyada bir kişi size gerçek duygularını anlatamamış ve yanlış anlaşılmış olabilir , bir kişiye ikinci şans vereceksiniz sanki , bu ikinci şansta herşeyi anlayacaksınız ben rüyanızı haberci rüya olarak yorumluyorum ,bazı konuları su gibi , yani zamana bırakmanız lazım geriye çekilip insanları izlemenizi tavsiye ediyorum ,rüyanız acele karar vermemeniz için uyarıyor çünkü o kişinin gerçek niyetini zamanla anlayacaksınız gri renk ya da gümüş  arada kalmışlığın kararsızlığın renkleridir , fincanda gümüş detayları olduğu için arada bozuk bir iletişimi anlatıyor olabilir , beklemenizde ve  o kişiyle ilgili bir çok detayı bilip o kişiyle konuşup onun size kötülüp yapıp yapmadığını zamanla karar vermenizde yarar var ,ben rüyanızı bu şekilde değerlendiriyorum değerli okurum sevgiyle ve sağlıkla kalın .
+1 oy
AhuFeris Rüyazede (570 puan)  
Bu konularda hiçbir bilgim yok ama kirpik sembolik bir şey olabilir anlamına bakmalısın. O beyazlı adam da eğer cidden sana kötülük yapmaya niyetli biri varsa ona akıl vermiş olabilir. Ya da senin yakınındır ve seni koruyabilecek biridir.
0 oy
Esma önce Rüyazede (2.1k puan)  
Çok teşekkür ediyorum şunu da eklemek istiyorum; bana kötülük yapıp yapmadığını bilmediğim kişi ile görüşmüyoruz. Rüyamda da bana su sunan adam içinde kirpiği görünce suyu arkasına doğru döktü. Bu şekilde bakınca nasıl yorumlarsınız?
+2 oy
Kâhin_SumiyAlaca_ önce Rüya Ustası (50.7k puan)  
Değerli okurum bu ayrıntı daha fazla dikkat çekiçi , ama sembolun ve eylemin yapılışı bana sizin için değerli bir şeyi elinizden almak istemesi yönünde,  kirpik iletişim olarak değerlendirsem arkasına atması sanki sizden saklanan bir şey olduğu şüphesine vardım , yani gerçek yaşamda bu kişi kimse size karşı bir eylemde bulunmuş ya sizi korumak için ya da bile isteye  , kirpik sizin için iyi ama o döküyor , belki rüya gelecekten haber veriyor ileri ki zamanlarda sizinle iletişim kurup da siz onun gerçekten size kötülük yapıp yapmadığını göre bilirsiniz ama rüyanız sizden birşey saklandığı yönünde ...

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 20 okuma
+2 oy
1 yorum 21 okuma
Nusya 26 Mart Rüya kategorisinde Nusya Karabasan (478 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 77 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (170k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (170k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
Fatmanur Karaoğlu 24 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Fatmanur Karaoğlu Karabasan (480 puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 61 okuma
Yaren1989 15 Şubat Rüya kategorisinde Yaren1989 Lusid Rüyacı (70.9k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 99 okuma
dimit 28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (8.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 60 okuma
1 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Cicek   yazdı
+5 oy
1 yorum 17 okuma
Duru971 11 Ekim Rüya kategorisinde Duru971 Karabasan (244 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
Deniz 25 Temmuz Rüya kategorisinde Deniz Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 17 okuma
14 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Gamze   1 2 2 yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
edasay 9 Aralık 2019 Rüya kategorisinde edasay Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
Yıldız Tozu 1 Ekim Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

121k yorum

14.6k düş-ünce

5.2k üye

163 Aktif
2 Üye ve 161 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 26810
Dün : 29015
Toplam : 20464914
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. POYRAZ50 POYRAZ50 - 144 e
  2. Kâhin_SumiyAlaca_ Kâhin_SumiyAlaca_ - 98 e
  3. Karga Karga - 49 e
  4. vetre vetre - 45 e
  5. İrem_zgl İrem_zgl - 34 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 25 e
  7. B B - 24 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...