Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Gündüz ortası bir rüya gördüm.Babam ve ben,babamın odasında oturuyoduk.Babamın odasında bir bolkon varmış(babamın odasında balkon yoktur.)Balkonda yılan besliyordu.İki tane yılan.Biri kobraydı çok tehlikeliydi,diğeri zayıftı.Ama ikiside azgındı balkonun camana vuruyolardı.Babamda bende korkuyoduk ama babam yılanları öldürmeyi istemiyodu.Sonra zayıf yılan güçlü yılanı öldürdü.Zayıf yılan öldürdükten sonra kaçtı.Kobra olanıysa yumurtladı ve öldü.Sonra o yumurtaları kuşlar yedi,kuşlar yavruladı.Babam balkonun kapısını açtı kuşları sevdi onları cam bir fanusa koydu.Kuşları besleyelim dedi.Bende baba kuşlar fanusta beslenir mi dedim.Babamda beslenir bişey olmaz dedi.Bu arada ölen kobrayıda yaktık.Rüyamıda bu kadar hatırlaya bildim.


(Evet rüyalar herkeze anlatılmaz.Ama rüyalarımın etkisinden kurtulamıyorum.Hele onları yorumlyamamak beni çok yaralıyo.Bu sebeple yorumlatıyorum ve size güveniyoru.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 16 okuma
4 Kasım Tabir kategorisinde Busel1m Rüyazede (73 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 54 okuma
7 Ekim Bilgi kategorisinde Turna Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+2 oy
6 yorum 9 okuma
2 Eylül Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (847k puan) yazdı
+4 oy
26 yorum 19 okuma
+5 oy
6 yorum 22 okuma
+5 oy
12 yorum 20 okuma
+6 oy
5 yorum 19 okuma
+10 oy
22 yorum 60 okuma
+8 oy
6 yorum 32 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

58 Aktif
1 Üye ve 57 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 55284
Dün : 16746
Toplam : 11108773
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1245 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...