Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+13 oy
6.6k okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.3k puan)
Rüyamda kötü saba bir adamın beyaz siyah alacalı bir köpeğin ölümüne karar verdiğini gördüm. Onu fırın gibi bir yerde ateşe vererek yakacaktı.Fırının başında daha önce görmediğim bir kız buna mecbur olduğunu söyledi. İsyan ettim. Buna sebep olanlar inşallah Allah hepinizin belasını verir dedim. Kız kendini savundu yapma böyle elimden başka bir şey gelmezdi dedi.Fırının başına geldiğimde köpek hala yaşıyordu. Yazık dedim. Nasıl kıyarsınız. Sonra içeri salona geçtim. Arkamdan köpek geldi . Kız dayanamamış yapamamıştı. Böyle bir rüya ne anlama geliyor acaba.
Rüya Ustası (62.2k puan)
Siz de rüyanızda köpek kurtardığınızı gördüyseniz bu başlık altına üye olmadan yazabilir size özel yorumunu okuyabilirsiniz.
Ben bugün çok tatlı daha bebek olan bir Golden Retriever köpeğini denizde boğulmaktan kurtardım. Ölmedi ve hatta besledim ama sahibini bulamadım. Benim olmasını çok istedim ve öyle uyandım...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+10 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanız çok anlamlı ve güzel bir rüya. Rüyada köpek kurtarmak birine yardım edip karşılığını bulmak olarak yorumlanabilir. Bu kişi sadık bir dostunuz veya size değer veren birisidir muhtemelen. Köpek yapısı gereği sahibine bağlı ama ona zarar vermek isteyenlere karşı da korumacı bir yapıya sahiptir. Bu özelliklere uygun bir arkadaşınızın zor durumda kaldığını düşünüp onun için üzülmüşsünüz. Ama neyse ki bu sorunu atlatmış olması gerekiyor. Rüya epey olmuş çünkü görüleli.
+6 oy
Rüya Ustası (62.2k puan)
Rüyada köpek görmekle ilgili şu başlığa da bakılabilir.

https://www.ruyadaruya.com/23236/ruyada-kopek-gormek-yorumu
+6 oy
Uzman Yorumcu (28.8k puan)
düzenledi
Merhaba;
Özel hayatınızda kavgaların ve tartışmaların artacağına işaret etmektedir., Belirli aksilikler yaşayacaksınız. Fevri tepkiler vermemeye özen gösterin.
Çevrenizde ki bazı insanların yaşamınıza karışmasına izin vermeyin. Ve en önemlisi  sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya dikkat edin. Gerçek hayatta dost olarak bildiğimiz köpeği, rüya da ölü ya da diri görmek pek hayra alemet değildir. Rüyanız sabah hayrına olsun inşallah diyelim yine de.
+4 oy
Rüyada 2 tane köpek bi bataklığa batmıştılar onları çok zor kurtarım annem gülin bahcesine koydim sonrada ellerimi çamurla helal ettim
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
çamurla helal etmeyi tam anlayamadım
+3 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
İki yakın arkadaşına veya dostuna yardım edip bir helalleşme durumu olacak gibi. Veya olmuş gibi. Hangisi artık sen seçersin.
+4 oy
Ben daha bugün rüyamda ak saçlı bir kadının evimizin önünde sürülmüş bir toprakta yaralı ve ağlayan bir yavru köpeği aradığını gördüm.Gece olduğu için biraz uzaktan izledim.Yavru köpek beyaz ve siyah alacalı bir köpekti.Kadın köpeği bulup eline aldı ve köpek daha çok ağlamaya başladı.Yanımdaki bir tanıdığa:”Bu ne yapıyor?” deyip tepki vermesini istedim.Kadın yavru köpeği birden kaldırıp yere çarptı ve yavru köpek yerde dile geldi:”Yapma,dur yapma!” dedi.Kadının gözleri o andan itibaren değişti.Ben bağırarak bir yandan gecenin korkusuyla oraya zıplayıp üstüne koşmaya başladım.Koştukca vücudumun da büyüdüğünü farkettim ve gücümle kadını tarlaya fırlattım.Gözümü açtığımda korktuğum için kalp çarpıntısı vardı.
+3 oy
Ben bir arazide yukarıdan aşağıya doğru koşan bir yavru köpek gördüm. Arkasında kurtlar vardı. Elime bir sopa aldım ve onların üstüne kostum. Kurtlar yavru köpeği yakalamak üzereyken önlerine çıktım ve köpek yavrusu yanıma geldi kurtlarda etrafimdaydilar elimdeki sopayla onları korkutup kaçırmaya çalışıyordum. Rüyanın sonunu pek hatırlamıyorum ama sanırım kurtardım.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 125 okuma
+7 oy
1 yorum 52 okuma
27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
29 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+9 oy
3 yorum 114 okuma
+2 oy
0 yorum 22 okuma
3 Şubat 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 23 okuma
8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 43 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 35 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 60 okuma
15 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (460 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
19 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Fatma36 Rüyazede (44 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 42 okuma
20 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Habibe yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.5k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

97 Aktif
0 Üye ve 97 misafir
Bugün : 3224
Dün : 23488
Toplam : 14434973
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1115 e
  2. Karga - 27 e
  3. Yunus şahin - 25 e
  4. Ruyadede - 22 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Koray0303 - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...