Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba. Ben rüyamda arkadaşlarımla loş ve şark köşesi olan bir yerde oturuyorum. Bunlar çok yakın olduğum arkadaşlarım. Arkadaşımın yanında ben oturuyorum diğer yanına da tanımadığım kilolu ve kısa boylu bir kadın geliyor. Nedense kadının yüzü bana çok garip geliyor. Kadın arkadaşlarıma boş boş baktıktan sonra benim yüzüme uzun uzun bakıp yüzümün nurlu ve temiz olduğundan bahsediyor. Ben oradan uzaklaşmak istiyorum ama arkadaşlarım beni tutup o kadına fal baktırmamı her şeyi bileceğini söylüyorlar.hic istemesemde ayakkabımı o odanın dışında çıkarıp geri dönüyorum. Kadının yanına oturuyorum. Geleceğimi bayağı hır yorumluyor ama o kısmı hatırlamıyorum sadece en sonda ayakkabılarıma bakıp bir şey olmamasına rağmen onların havalandığını söylüyor. Arkadaşım bunu duyunca ağlıyor. Neden ağladığını bunun ne anlama geldiğini soruyorum ölüm demek diyor. Tekrar kadına dönüp öyle mi diyecekken kadının orada olmadığını görüyorum. Kadını ararken de uyandım. Çok etkileyici bir rüyaydı sizce anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 30 okuma
25 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Melahat yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
9 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Bbb yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
24 Şubat Tabir kategorisinde Beyza yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
Fal
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 43 okuma
5 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 27 okuma
15 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde Aysenur. Rüyazede (242 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...