Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bütün ülkede savaş değil tusunamı değil depremde degil afet degil bunların karışımı bişey oldu ortalık çok kötüydü ülkedeki çogu kişinin evi yıkık aglıyor hastanelerde cenazelerinin başında ve geri kalanda valizlerini toplamış ülkeden kaçmaya çalışıyor Halep’e süriyeye kaçmaya çalışıyordu bazı yakınımızdaki arabası sağlam olan adamlarda yaşadığım yerdeki kişilerin valizlerini arabaya koyup götürüyor bazı yakınlarımın hastane önünde agladıklarımı görüyorum bi ekrandan sevgilim ve ailesi bir avm saklanıyorlar onlarla ilgili Bilgi geliyor ama kayıpmış diyorlar ama hiç bir haber alamıyordum rüyadan uyandım 1 saat oldu kafam agrıyo karnım agrıyo çok kötüyüm lütfen yorumlarsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 44 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
1 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
+1 oy
2 yorum 23 okuma
25 Nisan Tabir kategorisinde zeyenp yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Sueda yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
+2 oy
0 yorum 19 okuma
19 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
9 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...