Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
109 okuma
Rüya kategorisinde
Baba evimdeki yatak odamdayım. Ananem odada namaz kılıyor ve saat sabah 7 gibi. Ben yeni bir işe başlıyorum gibi bişi annem babam çok heyecanlı ben erkenden uyanmış güzel giyinmişim. Simli topuksuz bir ayakkabi var onu ananemin yanina koyuyoruz. Kapı çalıyor. Annem kapıya bakmak için aşağı iniyor bende pencereden izliyorum olup biteni. Yaşlı tel tel ak saçlı çok çirkin eciş bücüş bir suratı olan kadın çalmış kapıyı. Annem direk kapıyı kim var bakmadan açıyor. Annem öne eğilirken kadın uzanıp annemi sırtından bıçaklıyor. Sonra elini kaldırıyor elinde kanlı bir tarak var sanki tarakla bıçaklamış gibi. Kan bi kaç damla görüyorum çok kan görmüyorum. Sonra kafasını çevirip bana bakıyor. Rüyam burda bitiyor. Sabaha karşı gördüm. Sizce anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 60 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 57 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 103 okuma
19 Eylül 2016 Rüya kategorisinde leyla.baqirova5@gmail.com yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde şule Karabasan (-456 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
+1 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+3 oy
0 yorum 4 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...