Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (131 puan)
Rüyamda babamla beraber kendi arabamızın içindeydim, göl kenarındaki bir eve gidiyorduk. Rüyamda o ev bize aitti. Ev yolunda paslı, kan rengi olan bir gölün yanından geçtik. Babam beni bu gölden gelen bir damla suya bile dokunmamam konusunda uyardı, daha sonra 2. bir gölün yanına geldik.

Bu göl öncekine kıyasla daha temizdi, babam arabayı park etti ve ikimiz de arabadan indik. Tam indiğimiz sırada karşımıza bir adam ve kucağında tuttuğu 3-4 yaşlarındaki çocuğu çıktı. İkisinin de o kan rengi gölden çıktığını tek bakışta anlamıştım, kırmızı falan değillerdi. Ancak ikisi de ıslaktı ve tenleri hastalıklı ve mide bulandırıcı bir sarıydı, bakışları da boş ve uzaktı.

Adam çocuğunu yere bıraktı ve çocuk bana doğru birkaç adım attı, babam hemen aramıza girdi ve bana uzaklaşmamı söyledi. Arabanın diğer tarafından dolanıp hızlıca eve girdim, ardımdan da babam geldi. Evin üst katına çıktım ve pencereden yan evdeki komşularımızı gördüm, evler çok yakındı o yüzden bağırmama bile gerek kalmadan iki yaşlı komşumla sohbet ettim.

Sonra da evin ön cephesine bakan pencereye gidip temiz gölü izlemeye başladım, ancak göl bir anda ortasından kanamaya başladı. Arabayı göl kenarından çekmesi için hemen babama haber verdim, o aşağı inerken ben de onunla beraber kenara indim.

Gölü incelemek için yaklaşmak istedim, metal korkuluklar vardı ve düşmezdim. Ama daha göle yaklaşamadan babam uzak durmam için bana bağırdı ve olduğum yerde kalarak kanayan gölü izledim, pas rengi şey tüm göle yayılmıştı.

Ben o şekilde boş boş bakarken aniden kendimi suyun altında buldum, salınan bir yosuna bakıyordum ve gözlerim gariplik karşısında sonuna kadar açılmıştı . Rüyam da o anda bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 11 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
+4 oy
1 yorum 61 okuma
19 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
29 Ekim 2017 Rüya kategorisinde gizem yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 28 okuma
7 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...