Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Öncelikle rüyamda olaydan olaya atladım ve her şey bir karmaşa içerisinde bir andq oldu. Yanımda bir erkekle uyuyordum koltukta da başka bir erkek uyuyordu. Okul benzeri biyerdeydim ve bir erkek alnıma yumruk atmıştı sonrasında başka bir erkek gelmiş kavga etmişlerdi. Bana kaç diyordu. Aynı zamanda gelen  erkek uyuduğum kişiydi. Birlikte çok iyi vakit geçirip beni sevdiğini söylerken bana değer verdiğini beni gerçekten sevdiğini hissetmiştim. cinsel ilişki yaşadık bir anda benle ciddi düşünemeyeceğini söyledi. Buna karşılık çok üzüldüm. Peşimden geldi bende odanın kapısını kapattım sonra yanımdaki erkek çocuğuyla birlikte arabaya binip gittik. Bir süre sonra peşimizden arabayla geldiğini anladık önce inmek istemedim arabadan içimdeki kırgınlıkla, sonrasında dayanamayıp büyük bir özlem ve kararlılıkla araba kapısını açtım ikimizde ağlıyorduk çok samimi ve içten duygular yaşıyorduk. Yüzümü tutup gözyaşlarımı sildi. Gözleri ya mavi ya yeşildi. Birbirimize sarıldık duyguları o kadar gerçekçi ve o kadar aşık gibiydiki inanmamak için gözleri görmeyen biri olmak gerekiyodu. O anda yanımızdaki erkek çocuğu yoktu. Sonra ise rüya bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 35 okuma
+6 oy
2 yorum 162 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
+4 oy
0 yorum 16 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Oguzhan yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
22 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
15 Temmuz Rüya kategorisinde Sezer SÖYÜNCÜ Rüyazede (100 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 55 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (91 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 61 okuma
+9 oy
1 yorum 78 okuma
+5 oy
0 yorum 61 okuma
28 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Artemiss Rüyazede (100 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.6k yorum

6k düş-ünce

1.8k üye

75 Aktif
8 Üye ve 67 misafir
Bugün : 10040
Dün : 22794
Toplam : 9408389
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 255 e
  2. Karga - 194 e
  3. Rüya Tabircisi - 161 e
  4. Likya - 134 e
  5. Prenses789 - 130 e
  6. Adams - 88 e
  7. Eyja - 58 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...