Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Öncelikle rüyamda olaydan olaya atladım ve her şey bir karmaşa içerisinde bir andq oldu. Yanımda bir erkekle uyuyordum koltukta da başka bir erkek uyuyordu. Okul benzeri biyerdeydim ve bir erkek alnıma yumruk atmıştı sonrasında başka bir erkek gelmiş kavga etmişlerdi. Bana kaç diyordu. Aynı zamanda gelen  erkek uyuduğum kişiydi. Birlikte çok iyi vakit geçirip beni sevdiğini söylerken bana değer verdiğini beni gerçekten sevdiğini hissetmiştim. cinsel ilişki yaşadık bir anda benle ciddi düşünemeyeceğini söyledi. Buna karşılık çok üzüldüm. Peşimden geldi bende odanın kapısını kapattım sonra yanımdaki erkek çocuğuyla birlikte arabaya binip gittik. Bir süre sonra peşimizden arabayla geldiğini anladık önce inmek istemedim arabadan içimdeki kırgınlıkla, sonrasında dayanamayıp büyük bir özlem ve kararlılıkla araba kapısını açtım ikimizde ağlıyorduk çok samimi ve içten duygular yaşıyorduk. Yüzümü tutup gözyaşlarımı sildi. Gözleri ya mavi ya yeşildi. Birbirimize sarıldık duyguları o kadar gerçekçi ve o kadar aşık gibiydiki inanmamak için gözleri görmeyen biri olmak gerekiyodu. O anda yanımızdaki erkek çocuğu yoktu. Sonra ise rüya bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 121 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
22 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (131 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 56 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
+3 oy
0 yorum 55 okuma
28 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Artemiss Rüyazede (267 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
1 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Zehra yazdı
+1 oy
2 yorum 23 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (341 puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...