Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Öncelikle rüyamda olaydan olaya atladım ve her şey bir karmaşa içerisinde bir andq oldu. Yanımda bir erkekle uyuyordum koltukta da başka bir erkek uyuyordu. Okul benzeri biyerdeydim ve bir erkek alnıma yumruk atmıştı sonrasında başka bir erkek gelmiş kavga etmişlerdi. Bana kaç diyordu. Aynı zamanda gelen  erkek uyuduğum kişiydi. Birlikte çok iyi vakit geçirip beni sevdiğini söylerken bana değer verdiğini beni gerçekten sevdiğini hissetmiştim. cinsel ilişki yaşadık bir anda benle ciddi düşünemeyeceğini söyledi. Buna karşılık çok üzüldüm. Peşimden geldi bende odanın kapısını kapattım sonra yanımdaki erkek çocuğuyla birlikte arabaya binip gittik. Bir süre sonra peşimizden arabayla geldiğini anladık önce inmek istemedim arabadan içimdeki kırgınlıkla, sonrasında dayanamayıp büyük bir özlem ve kararlılıkla araba kapısını açtım ikimizde ağlıyorduk çok samimi ve içten duygular yaşıyorduk. Yüzümü tutup gözyaşlarımı sildi. Gözleri ya mavi ya yeşildi. Birbirimize sarıldık duyguları o kadar gerçekçi ve o kadar aşık gibiydiki inanmamak için gözleri görmeyen biri olmak gerekiyodu. O anda yanımızdaki erkek çocuğu yoktu. Sonra ise rüya bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 127 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Oguzhan yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
22 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (120 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 56 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 55 okuma
28 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Artemiss Rüyazede (176 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
1 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Zehra yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
16 saat önce Rüya kategorisinde Furkan Altuntepe yazdı
+1 oy
2 yorum 24 okuma
15 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (60 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...