Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevdiğim kızı ve kardeşini görüyordum. Okulda bir tane hocanın kolunun altindaydi ben ona bakıyordum ama sanki beni gormuyorlardi. Sonra hoca birine kufretti kız hiç aldırmadı hala kolunun altindaydi tepkisiz ve üzgün görükuyordu. Ben en yakin arkadaşımla duruyordum sonra dönüp dedim ki kimi sevdiğime mi üzüleyim nasıl biri olduğuna mi diyorum arkadaşım da onaylarcasına ve üzgün ce kafa sallıyor. Sonra okulun merdiveninde iniyoruz bakıyoruz kı kapıyı yarım kapatmislar yemekhaneye inerken kalabalik olmasın diye herhalde diye düşünüyorum. Sonra bakıyorum ki kapıda bantla yapistirilmis bi kağıt var 20 mt oresimde falan kağıdı okuyorum siz nereyi tercih ederseniz gibisinden bir yazı vardı. Yaklaştıkça yazı değişti ve yanlış okuyormusum gibi geldi yazı söyle oldu. " sizin için boylesini tercih ettik" gibi birsey oldu. Sonra ben sevdiğim kizin çantasını aldığımı fark ediyorum baya bi süre kullandığı çanta 1 2 senelik falan. Yani emanet olarak aldigim ve geri getirmeyi unuttuğum aklıma geliyor kendi kendime ayıp olmasın yarın getireyim diyorum. Ertesi gün gene kantindeyim onlar gelmeden birisi ile tartisiyorum ama bu tartistigim kişi rüyamda baya samimi olduğum biri kim olduğunu hatırlamıyorum. Sonra baya hararetli bi tartısms geçiyo o oturuyo ben karşıdan kızın geldiğini fark ediyorum çocuğun oturduğu sandalyeye tekme atıyorum ama sert değil Ayak kismina sandalyeyı ittirecek kadar bi tekme. Sonra kız zaten olduğum tarafa doğru geliyordu. Elimde çanta kaldırıp "al teşekkür ederim" diyorum.  Rica etmeden aliyor ve gerçekte kavga ettigi bi kız orada arkadaşı gibiydi.   Kız bana bakıyor gülüyor sonra ben önüne dönüp gidiyorum.

Hocam yorumlarsaniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aslı yazdı
+1 oy
1 yorum 34 okuma
23 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde X yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
28 Aralık 2017 Tabir kategorisinde Muhammed Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Masal13 Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
16 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fazlı yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
16 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fazlı yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
16 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Fazlı yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...