Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda eski sevgilimin evinin önünde geziyordum sörf onu görebilmek için yukarıdan kuzeni kardeşi bağırdı bişeyler dedi bana bende merak ettim ne dediğini evlerine gittim kapı açıktı içeriye girdim kardeşi çık odamdan diye bağırdı çıkarken halası tuttu o seni çok seviyordu kendine gelemedi günlerce sen biliyormusun dedi ailenle gel eğer onu istiyorsan bu sorunu çözelim dedi o sıra bi anda annem belirdi annem ben annesiyim dedi halası buyrun geçin içeriye dedi bende o sıra kapıda bekliyordum eski sevgilim gelince acaba içeride annemi görünce napacak diye o sıra dışarıya çıktım baktım eski sevgilim zombi gibi değişik yaratıklar onun üstüne geliyordu o da onlara saldırıyordu araya ben girdim eski sevgilimi yere düştü ve kalkamadi çok hasar görmüştü sonra onlarla savaştım bende bir yol açıldı yan tarafta eski sevgilimi kaldordim ve o yoldan aşağı zıpladık taktiravalli gibi birşey dönüyordüşürdü yukarıya çıkmak için ona binmemiz gerekiyordu ina bindik ve o şey çok hızlı dönüyordu eski sevgilim belimden tuttu sarıldı bende onun boynuna sarıldım sonra atladık ve çıktık bana sarıldı ve artık mutlu olacağız evlen benimle dedi ve rüyamda orda bitti (ama gerçek hayatta sevgilimle düşman gibiyiz)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 13 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...