Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+14 oy
68 okuma
Üstat_Simuy_Alaca Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (143k puan)  
Gece olmuştu  yolun uzunluğu yormuştu gezgini , bir vadiye doğru ilerlemişti uzunca bir kayalığa çıktı ,  çantasını  çıkardı ve oturdu , kaldığı kasabasından ayrılmıştı , ailesine ve çevresine  kendimi bulmaya gidiyorum demişti  oysa ona deli diyenler olmuş , alay edip kendini aramak mı  , yahu insan kendini arar mı hiç aptal diyenler olmuştu . Oturduğu kayalıklarda bastonuna dayanıp uyuklaya kaldı , ve mucize odur ki rüya görmeye başladı , devasa büyüklükte bir kapı gördü rüyasında , kapı kapalı , ve dağları delecek yükseklikte bir ses yankılandı , kapıyı aç , gezgin o cılız ellerle kapıya ilerledi ve ittirmeye başladı , parlak ışıklar saçan kapı açıldı ardında ise kocaman simsiyah bir kurt köpeği , ve tüylerinde hafif beyazlık gezgin korkusundan irkilerek sıçradı oturduğu kayalıklardan  ve  tan ağırmış güneş doğuyordu , etrafındaki çalılıklardan bir ses gelmeye başladı tekrardan panik sardı etrafını birde ne görsün siyah orta boylarda bir kurt gerçek ve canlı gezgininin karşısında duruyor . gezgin gözlerini ovalıyor , ama nafile kurt orada  gezgin geri gitmeye başlıyor çantasını bastonunu alıp derhal kayalıklardan aşağı inip koşar bir vaziyette ilerliyor , dedim ya mucize kurt da peşi sıra geliyor , ve en son gezgin arkasına dönüp kurta bakıyor , kurt ise yere oturuyor ,  ve anlıyor ki gezgin  yolum uzun ama yoldaşım sadık . ( 1 kısım )
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (157k puan)  
çok güzeldiiii : p
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
cümleler fazla karışık  olabilir :) beğendiysen ne ala ...
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (157k puan)  
bu kişİ sensin tatlı çocukk :D

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
 
En İyi Yorum
kurtu ile birlikte gezgin  uzunca yollar yürüyor , gezginin yolda ağzı açılı veriyor o bir kurt değilde sanki onun en yakın dostu gezgin ne yaşadıysa hayatı boyunca yanında yürüyen kurta anlatıyor  . Ama bilmiyor ki gezgin yıllar sonra büyük bir üstad olacak ,  akşam oluyor bir ağacın dibine oturup ağaca yaslanıyor gezgin, kurtu ise hemen yanına yatıyor gezgin kurta sahi sana ne isim versem , kurt o kadar asil duruyor ki , ey kurt dedi gezgin karanlık ve  ürkünçsün ama dedi ve durakladı gece denize vuran ay ışığın parıltısı gümüşservi  gibisin  ,benim en karanlık gecemde parlayan sahi kurt sana gümüşservi desem , demeye kalmadan kurt hırladı gezgin irkilsede bu evet demek oluyor o zaman dedi gezgin ve uyuya kaldılar . ve gezgin bir rüya daha görmeye başladı  bir ova ateşler yanıyor   ovanın ortasında  gökyüzü geceye çalık ,  üç kartal ateşin üstünde uçuyor sanırsın ki kartallar ateşe karşı dans ediyor , gezgin rüyada ateşe yaklaşıyor esmer uzu boylu genç bir adam var  rüyasında gözleri parlak mavi , gezgin diye sesleniyor genç adam gezginde biraz kısık sesle ürkek bir tavırla efendim efendim diyor , genç adam ben gümüşservi benim adımı sen  koydun peki ya sen sen hep gezgin olarak mı kalacaksın , kahin şaşkınlıktan ve esmer  gençin kıyafetlerinden ve güzeliğinden kendini alıp cevap dahi veremiyordu genç adamın belinde gümüş kocaman bir kılıç , ben ben hiç düşünmedim diyor gezgin , gümüşservi kurtumuz , her yürek parçalanır sen onu tamir etmesini bileceksin öğrenecek ve öğreteceksin sen KOLEKSİYONCU RUHLARIN ÜSTADI VE ONLARI BİRİKTİRİP SAKLAYAN İYİLEŞTİREN YÖN VEREN REHBERLİĞİ VE SAVAŞÇILIĞI ÜSTLENECEK BİR KOLEKSİYONCU OLACAKSIN  gezgin koleksiyoncu ne olaki dedi biriktiren ve biriktirdiklerini diğer nesillere aktaran toplayıcı  her insan  bir toplayıcıdır karar verirsin hayatta ne toplamak istediğine , yara mı sevgi mi göz yaşı mı toplamak yoksa iyilik mi kötülük mü , sen farklısın gezgin sen bilgi ve ruh toplayıcısı olacaksın ve rüyada kurt oradan kayboldu bir anda  ateş daha fazla yanmaya başladı kartallar uçmaya devam ederken bir kartal ağzındaki ok ve yayı yere attı derken gezgin uyandı . ( 2 kısım )
Karga Rüya Bilgesi (764k puan)  
Ne güzel yazılar, bol bol yazmalısın.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
mmm,gerçek bir hikayeden alıntı aslında :)
+5 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
kan ter içinde kalan gezgin gözlerini nasıl açacağını şaşırdı kurtan korkup ayağa kalktı , ve kurta dönerek yahu kurt sen sen çenesinin kasılmasından konuşamıyordu gördüğü rüya onu derinden etkilemişti , sen nasıl konuştun yahu sen nasıl rüyama girdin diyordu , bir ileri bir geri bocalıyordu ellerini yüzüne götürerek acaba rüyadan uyanmadım  aklımı mı yitiriyorum derken , gökyüzünde bir kartal sesi duyuldu kuvettli bir sesti gökyüzüne bakan gezgin sakince ağacın altına oturdu tekrardan , demiştim dedi kendine kendini bulmak için çıktın bu yola dedi ve sustu gezgin  çantasını açtı ve karıştırdı bir bez alıp yüzünü sildi , sonra da eski bir defter kömür tozlarına sahip siyah eski bir kalem çıkardı yazdı başına gelenleri yazdı , açıkmaya başlıyordu ,çantasındaki harita yakınlarda bir dere  olduğunu göstertiyordu ve yola koyuldu  , yolda yürüken arada kartal sesi duymuyor değildi :) ve dereye gelmişti kasabadan ayrılalı  yürüyeli dört gün olmuştu ve  o büyük şehire gelmek üzereydi bilmiyordu ki en büyük şehrin en ünlü üstadı olacağını , ve yazıyordu günlükte
00.00.0000 anlıyorum ki kaderim çiziliyordu , seher defterim gördüklerim gerçeklik ötesinde benliğimin dışında , görev değildi üstlendiğim bir seçimdi ,ve bir yaşam stili edindim kalemim mührüm defterim kanıtlarım ve benim adım KOLEKSİYONCU ,  anılarımın ismi ERK kanıtlarımın ismi ERK BENLİĞİ mührüm ise  ERK SAVAŞCILARI ( 3 KISIM )
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
Varoluşu kendi belirlediğimiz çerçeveden algıladığımız için bazen rehberimizin bize tuttuğu aynaya bakmaktan hoşlanmayız. Ve çoğu zaman bu sebeple rehberimizi duymaz, algılamayız. Oysa sadece gerçek bizi dönüştürür!

*** Rehberlerimizin farkında olursak bu müthiş desteğin ve yol göstericiliğin varoluşu ne kadar kolaylaştırdığını anlarız. Bu yolda yürürken Rehberlerimize şükran borçluyuz!

Terapi seanslarında rehberlerimizden gelen bazı mesajlar hepimiz için önemli;

"kendi içinde mutlu olmak yeterli değil, başkalarına zarar vermemek de önemli".
"içimizdeki zayıflığı bilmeden güçlenemeyiz!"
"dayanıklı ol, duygusal olarak güçlen!"
"yaşadığın olayları kendine dert etmek yerine yaşamayı öğren, çünkü en önemli vazifeniz yaşamayı öğrenmek. Yaşamak kelimesinin ötesine geçin. Yaşamak verilmiş en önemli hediye! Ölüp ruhsal aleme geçince bu deneyim, orada da ihtiyacınız olan şeyleri size verecek." ****

İlgili rüyalar

+7 oy
18 yorum 91 okuma
+6 oy
7 yorum 52 okuma
Kadim_derviş 9 Kasım 2020 Durugörü kategorisinde Kadim_derviş Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 80 okuma
Kadim_derviş 14 Kasım 2020 Analiz kategorisinde Kadim_derviş Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 55 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 7 Ekim 2020 Bilgi kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 83 okuma
Karga 19 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (764k puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 97 okuma
Karga 22 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (764k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 48 okuma
Arkturus 10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Karabasan (800 puan)   yazdı
+24 oy
6 yorum 70 okuma
Moonlightbae 22 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde Moonlightbae Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+7 oy
12 yorum 79 okuma
Sonbahar 26 Mayıs 2020 Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (289k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 62 okuma
mustafaharputi 2 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 55 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 11 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 88 okuma
Eyja 9 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Eyja Karabasan (800 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...