Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
33 okuma
yok Rüya kategorisinde Rüyakar (5.5k puan)  
Eski sınıf arkadaşım(hiç sevmem ne pis şey varsa ondadır ama yüzünü de kimseye göstermez)Bizim evde birini kalleşçe silahla öldürüyor ölen kişiyi ben tanımıyorum ve galiba ona borcu olduğu için öldürdü.Koştum içeriye yerde kanlar var.Ve öldüren de gülmeye başladı beni görünce.Ben sinirlendim üzerine atladım vurmak için sonra silaha elini atmaya çalıştı ben dudaklarım yan tarafta biri daha vardı o kafasıyla yapma dedi benim abimden korkuyorlardı galiba.Sonra ben bu çocuğu bin vurdum anlatamam içeride kıyamet koptu.Sonra evden başkaları da geldi bu çocuğu kovduk evden.

Şimdi bu gece rüyalar çok karışıktı sıralamayı hatırlamıyorum ama yazıcam tek tek

Bize bir akraba misafir geliyor ve annem bunu sevmiyor yanında oturmuyor ilk başta ve bu gelen kişi de bize dondurma ve içinde donmuş süt olan değişik bir şeyler getirmişti.En çok da anneme.Benim canım çekti gidip aldım elime çok fazla onlarda.Baya çabuk da yedim sonra elimde az kaldı.Onları yemeden ekmek ile acı biber yemek istedim ve yedim de yeşil biberi ve tüp üstünde közlenmişti.Neyse sonra biri geldi masada iki biber daha oldu ama benim elimdeki aburcuburları çalmıştı sonradan farkettim.Gittim onu buldum dövdüm.Sonra çıktım dışarıya bizim aile bir yerde oturmuşlar yine annem gözüme ilişti.Araba vardı ve içinden bir şey istedi ben de verdim.Sonra orda da abur cubur görünce atladım bagaja.Ön taraftan iki kız geldi biri ilkokul arkadaşım dierini tanımıyorum.İşe onlar da abur cubura ortak olacaklardı ama bırakmadım aldım hepsini.Araba ilerlemeye başladı sonra bir yere gittik ve bu kızlar da çanta vardı onlar indiler aşağıya sonra geri döndûk aynı yere araba ile


Bir araba içindeyiz ilerliyoruz dişim dökülüyor dökülüyor dediğim tamamı değil parça parça dişten dökülüyor.Dişimden kırılmalar oluyor.Kan geliyor tükürüyorum bir duvara simsiyah kan.Sonra bunu kimse görmesin diye de peçeteyle siliyorum.Sonra ağzımın içini siliyorum kan gitsin diye.Geldiğimiz yer hastlara bakan bir şeyhin yeriydi.Ve eski bir yerdi.Bu yeri daha önce görmedim ama onun namını duymuştum.İnsana bakarak hastalığını anlıyor.Bizzat akrabalardan giden olmuş ve doğru yani.


Biraz özet geçtim aslında.Çok şey oldu özellike şu ilk rüya var ya onda çok üzülmüştüm.O silah sesi ve kan.Ölen kişi de ders çalışıyordu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
moonceptiz Rüyazede (1.5k puan)  
Bu gece benzer ruyayi bende gördüm. Bir çete var ve hergun insanları öldürüyorlar ve biz kimin seçildiğini göre biliyoruz. Ruyamda o gün sıra bendeydi ve evde korku icinde gelmelerini beklerken yan odadan sesler duyup gidiyorum ve yegenimin (6 yasinda) çetenin uyeleri tarafindan cekistirildiyini goruyorum. Çocuğu onların elinden alip gonderdikden sonra çetenin bir üyesi cebinden bıçak cikariyor ve yuzume önce kizgin daha sonra ise acili bir sekilde baktikdan sonra bıçağı kendine sapliyo ve ölüyor. Rüya da onun beni seven ama benim sevmediğim biri olduğunu anliyorum. beni korumak icin kendini olduruyor ve ben rüyamda bagirarak agliyorum.Iki gecedir birilerin benu oldurmek istediğini fakat basaramadiklarini goruyorum.

İlgili rüyalar

+7 oy
9 yorum 56 okuma
mustafaharputi 7 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 83 okuma
Asiye Nur Sayar 18 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Asiye Nur Sayar Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 65 okuma
Rüyacı123 7 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Rüyacı123 Karabasan (878 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
Zumrut 1 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Zumrut Karabasan (830 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 36 okuma
18 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Uzerr   yazdı
+8 oy
1 yorum 63 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde ela21   yazdı
+8 oy
66 yorum 666 okuma
mustafaharputi 3 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+8 oy
40 yorum 170 okuma
+4 oy
3 yorum 72 okuma
14 Şubat 2020 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+6 oy
1 yorum 44 okuma
Hani 18 Mart 2020 Rüya kategorisinde Hani Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 60 okuma
ozkanbsgn 20 Ocak 2020 Rüya kategorisinde ozkanbsgn Karabasan (997 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...