Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda tanımadıgım birileri var bir yerden geçecem ama hep yılan çıkıyor ordan  küçük beyaz yılanlar sonra yılanlar vucüdumda alıp atıyorum tekrar geliyor kardeslerim yanımda onlara diyorum yılanı tekrar atıyoruz vucudumdan geri geliyorlar tanımadık bir kadın gördüm müslüman degilmiş ona diyorum sen büyü yapıyorsun o yüzden bu yılanlar çıkıyor birini seviyormuşum yılan yüzünden ona yaklaşamıyorum sonra o kişiye kavuştum ama o insan bana soguk davranıyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
1 yorum 9 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Mert yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Emre yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (207 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
+5 oy
1 yorum 28 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...