Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+23 oy
53 okuma
___ceren___ Tabir kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
Rüyamda evimin balkonundan ağaca doğru bakıyorum. Üst dalları papağan dolu. Sarı ya da yeşiller; ancak yüksek ihtimal yeşiller. Sonra saymaya başlıyorum; emin değilim ama 15 taneler ağacın üst dallarına doğru yoğunlaşmışlar. Muz yiyolar. Sonra birisi evin içine koltuğa geliyo ağzında bütün muzla. Diğerleri de öldü mü diye peşinden eve uçuyo, korkup kaçıyorum; ama sonra geri gidiyolar. Bi tek o düşen kalıyo. Yardımcı olur musunuz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (768k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Papağan gerçek hayatta geveze olan vıdı vıdı eden veya başının etini yiyen birilerine işarettir. Bu açıdan rüyanda kalabalık olduğuna göre bunlar sınıf arkadaşların gibi kalabalık bir grubu temsil ediyorlar. Muz yemeleri de yine konuştukları konular hakkında olabilir. En azından boş yaptıklarını düşünüyosun. Birbirileri ile gıybet halindeler bir de.
+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (147k puan)  
merhabalar ,sevgili okurum  Rüyada papağan görmek, dedikodu ve gevezeliğe; papağana yem vermek, bir dedikoduya katılmaya; papağanı kanat çırparken görmek, kısa zamanda sevdiğiniz bir kimseden güzel bir haber almaya; papağanı kafeste yada serbest görmek, bir yalancı ile karşılaşıp zarar görmeye işarettir.
sarı ve yeşil aslında değişikliklere alamet de , sizin aklınızı karıştıran biriler olabilir eve eşya alcaksınızdır dur alma ne gerek var diyen gibi mesela , ve rüyanız çevrenizde böyle kişiler varsa siz bu kişilerin size karışmasına izin veriyorsunuz alçak gönüllü  olduğunuz için , papağanın muz yemesi de sevgi ve muhabette delalet ve sizden yardım isteyen insanlar varda , sanki biri sizi oyalıyor gibi de ,  muz ve papağan yinede haylazlık boş işlere de yorulur , muz papağan ağaç yine maddi durumun düzeleceğine yorulur , siz cömertsiniz ve sizden aldığı lafları başkalarına taşıyan birini yakalamanız an meselesi bile olabilir , değerli okuyucum size söyleye bildiklerim bu kadar sevgiyle kalın :)
___ceren___ Rüyazede (1.5k puan)  
Çok teşekkürler, emeğinize sağlık.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (147k puan)  
rica ederim .
+3 oy
___ceren___ Rüyazede (1.5k puan)  
Karga bence ben kafayı yedim iyice, sürekli rüya görüyorum ve hatırlıyorum. Birisinde odamın camına gözleri ışıl ışıl yarasa yanaşıyo, korkup anneme gidiyorum, geldiğimizde yarasa yok ortada. Diğerinde metrodan çıkarken birden bire bilmediğim bi yere çıkıyorum. Bi gecekondu mahallesi, çocuklar yardım istiyo, korkup görmezden geliyorum, telefonumu da çıkarıp yönümü bulmaya korkuyorum. Sürekli bi korku hakim rüyalarıma, beynim uyuştu artık.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 28 okuma
7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde uğur   yazdı
+11 oy
2 yorum 63 okuma
Eyja 14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Eyja Karabasan (931 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 17 okuma
Hope 8 Ocak Rüya kategorisinde Hope Karabasan (946 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Nymp   yazdı
+7 oy
2 yorum 91 okuma
Smia 9 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Smia Karabasan (821 puan)   yazdı
+1 oy
30 yorum 57 okuma
mustafaharputi 29 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 182 okuma
mustafaharputi 29 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 52 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.3k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 68 okuma
mustafaharputi 9 Kasım 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
Adem6734 22 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Adem6734 Karabasan (810 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 32 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+12 oy
1 yorum 20 okuma
Atakan gündoğan 20 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde Atakan gündoğan Karabasan (800 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...