Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda camideydik hoca geldi size cennetlikleri gösteriyim mi dedi sonra bizi başka bir odaya götürdü içeride ak sakallı beyaz elbiseli dedeler vardı bazılarının boyu çok uzundu ilk bakışta korktum sonra o kadar uzun boylu olmayan bir ak sakallı dede geldi gözleri babamın gözlerine benziyordu ak sakallı dedeye biz çok mu günahkarız diye sordum yan tarafa bakıp gülüyordu.

yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Tabircisi (4.8k puan)
Merhabalar. Rüyanızın karmaşıklığı sizin de karışık bir ruh hali içersinde olduğunuzu yansıttı bana. Ak sakallı dedeler Rüyada genelde haberci olarak bilinir. Kafanıza yaptığınız kötü şeyleri takmış olmanızdan dolayı bu tarz bir rüya görmüş olabilirsiniz. Gönlünü rahatlatacak bir kaç hamle yapmanızı öneririm. Gidin birilerine yardımda bulunun, birilerini mutlu edin biraz daha rahatlayacağınızı göreceksiniz. Hayırlı günler diliyorum.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 3 okuma
40 dakika önce Rüya kategorisinde Sinan Arslanoğlu yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
15 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Ahmet Mertcan Topcu yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Srhndmn yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 37 okuma
30 Ocak 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
6 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Dilek Rüyazede (80 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...