Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
54 okuma
mustafaharputi Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
bilinçaltını kullanarak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak bazı telkinler sıralandı. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir konumda, isterseniz sevdiğiniz bir müziği dinlediğiniz sırada, aşağıdaki başlıkları, kendi kendinize içinizden en az 20 defa tekrar edin.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
 
En İyi Yorum
Ben değerliyim
Sizin kim olduğunuzu tanımlayan tüm kalıplar sadece siz onları görmeyi seçtiğiniz için oradalar. Sizin dışınızda başka hiç kimse sizin değerinizi belirleyecek güce sahip değildir. Her kim olursanız olun, kendi değerinizi olduğundan aşağı görmeyi bırakın. Siz sandığınızdan çok daha değerlisiniz ve bu değerin farkına varmalısınız. Bunu yaparsanız, bir yıldız gibi ışık saçmaya başlayacaksınız. “Siz değerlisiniz.”
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
Ben yapabilirim
Aklınızda kendinizi yetersiz gördüğünüz ve bu yüzden sürekli olarak ertelediğiniz şeyler var öyle değil mi? Aslında yaptığınız şey özünde çok yüksek olan potansiyelinizi olduğundan daha aşağıda görmek. Bunun farkına varın. Düşündüğünüz herşeyi yapabilecek kudrete sahipsiniz. Bu sizin genlerinizde var. Aklınıza koyduğunuz şeyleri yavaş yavaş hayata geçireceksiniz ve gücünüzün farkına varacaksınız. “Siz yapabilirsiniz.”
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
Para ve bolluk beni bulur
Paraya ve varlığa ulaşılması zor ve öte bir anlam yüklemeyi bırakın. Sizi bilinçaltı düzeyde belli bir gelir aralığına hapseden ve bunun dışında bir gelişmeyi bloke eden “fakir edebiyatından” kopma sözleri terkedin! Yüksek maaşlara sahip olmadıkları halde, para konularında hiç sıkıntı çekmeyen, şanslı olan insanları düşünün. Bu insanlar ne kadar kötü durumda olurlarsa olsunlar, daima u durumun düzeleceğine inanırlar ve gerçekten de öyle olur. Bu sizin için de geçerli olabilir. “Para ve bolluk sizi bulur.”
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
Ben sağlıklıyım
Paradan sonra bir diğer tartışmalı alan sağlıktır. Bizim toplum olarak yaptığımız en büyük hatalardan biri hal hatır sorulduğunda sürekli olarak bir sağlık problemi yaşıyormuşcasına konuşmamız ve hareket etmemizdir. En son ne zaman biri size “nasılsın?” diye sorduğunda dolu dolu “iyiyim.” dediniz? “İdare eder.” “İyi diyelim, iyi olsun.” “Ne olsun ya aynıyız.” gibi kısıtlayıcı cümleler kurar dururuz. Sürekli olarak bu gibi iletişim durumlarında, “iyiyim ama aslında o kadar da değil.” ya da “iyiyim ama her an kötü olabilirim.” mesajını tüm evrene yayıyoruz ve doğal olarak yaşadığımız gerçeklikte bu yönde oluyor. Bundan sonra, biri size hal hatır sorduğunda dolu dolu “iyiyim!” demeyi deneyin. “Siz sağlıklısınız.”
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
Kendime güveniyorum

Sizi ve diğer insanları farklı kılan tek şey zihin yapınızdır. Kimsenin kaşı, gözü, zekası bir diğer insandan üstün değildir. Bu kavramların hepsi görecelidir ve bizim belirlediğimiz limitlerle sınırlıdır. Bu yüzden, kendinize güvenin. Hiç kimse sizden üstün veya aşağıda değil bunu unutmayın. İstediğiniz her ortama girecek ve düzgünce kendinizi ifade edecek potansiyele sahipsiniz, kendinizi zihninizin içinde sınırlandırmayın, siz çok daha fazlasısınız. “Kendinize güveniyorsunuz.”

İlgili rüyalar

+4 oy
5 yorum 76 okuma
mustafaharputi 3 Mart 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+3 oy
6 yorum 75 okuma
mustafaharputi 8 Kasım 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 141 okuma
mustafaharputi 12 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 63 okuma
+2 oy
5 yorum 147 okuma
mustafaharputi 10 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 104 okuma
mustafaharputi 9 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 119 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+11 oy
8 yorum 189 okuma
+6 oy
1 yorum 104 okuma
yok 8 Ocak Analiz kategorisinde yok Rüya Tabircisi (5.9k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 92 okuma
mustafaharputi 10 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+8 oy
27 yorum 311 okuma
mustafaharputi 17 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+7 oy
6 yorum 100 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 91 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.4k düş-ünce

6.8k üye

341 Aktif
5 Üye ve 336 misafir
Bugün : 15891
Dün : 19798
Toplam : 29224048
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...