Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda karanlık bir odada uyuyordum gözlerimi açtığımda yatağın karşısındaki aynada yatağın arkasında küçük bir kız çocuğu ve annesi yatıyordu benimle ama sadece aynada orda oldukları gözüküyordu küçük kız yatakda oturur pozisyonda aynaya bakarak benle konuşuyordu sonra aynada parlak yazılar belirdi kızla annesinin adı belirdi onlar aynada gözüktü başka isimler belirdi onların sesini duydum sonra ayna dolaptan kopup üstüme doğru düştü ama yatakta yalnızdım sonra aynayı kaldırıp yataktan çıktım ve uyandım çok garibime gitti yorumlarsanız çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 11 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde İrem yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 23 okuma
+1 oy
0 yorum 44 okuma
+4 oy
0 yorum 9 okuma
19 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde Irmak Sıla Öz yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
31 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+2 oy
0 yorum 62 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...