Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda eski sevgilim yeni sevgilisi (gerçekte yok)  ile sanki ikisinden biri bizim uzaktan bir tanıdığımızmış gibi bizim evde olan kalabalık bir ziyarete geliyorlardı. Sonrasında ise evden çıkılıyor topluca herkes arabaya binicekken ben bu olaya çok sinirlenip insanları itip çıkıyordum bağırarak, kimse anlam veremiyordu zaten. Sonra sinirle uzaklaşıp yürüyüp sigara içiyordum. En sonunda da başka bir akrabalarımı balık tutarken görüyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
+3 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (136 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...