Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+15 oy
22 okuma
Gamze63 Rüya kategorisinde Karabasan (805 puan)  
Benim eski sevgilim karşı komşumuz dur şimdi evlerinin alt katında bakkal dukanlari var ben uzun zamandır sürekli eski sevgilimi görüyorum unuttum onu diyorum şuan hayatımda evliliğe adım atmış sözlüm var benim . Neyse uzatmadan gördüğüm rüyayı yazayım. Rüyamda gördüm ki benim engelli  down sendromu kardeşim onların bakkallarina gidiyor bende onu almak için gidiyorum bakkallarina sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum o bakkalda onunla konuşuyorum diyorum fatih Halil hiç benle ilgili geçmişte birşey dedimi sonra o da kalkio dio bak Halil burda cama vuruyor diyor Halil gamze seni soruyor sonra ben diyorum neyse  ben gidiyorum fatih sonra ara sokağa gidiyor evleri ara sokakta bakallari ana caddede bize dönük bakallari neyse sonra ara sokaktan tam ona sesleniyorum Halil evden çıkıyor bağırıyorum diyorum fatih hadi görüşürüz o da bana bakiyo bişi demior snra akşam oluyor Halil gilin damiyla bizim damimiz carpraz / bu şekilde karşı karşıya sonra ikizim bana diyorki Halil damda ışık yandirip söndürüyor seni dama çağırıyor yani terasa evimizin üst kattı sonra yukarı çikiyorum gün aydınlık sonra Halil bana gamze diyor sonra bende annem gelir diye diyorum ki Halil numaranı bana ver ordan konuşalım Halil benle konuşmak isterken bende içimden diyorum ki hayır Halil hayır bana dönme ben ugura bu yanlışı yapamam diyorum içimden ama rüyamda ona karşı içimde bir ozlemde vardı . Konuşmak istiyordum neyse sonra tam 0 dediki annem geldi bende bilerek başka işlerle uğraştım annem halılı damda gördü dedi bana bak kız sen bu oğlanla konusmuyon yine demi ( annem biz sevgiliyken bizi yakaladı ) neyse sonra yok anne diyorum o kendi kendine ölesiye dama çıkmıştır sonrada uyanıyorum ama uyandığımda halile karı bı ozlemim yoktu sizce ben hep onu görüyorum rüyalarımda hep onla konuşurken yada beni kacirirken hep görüyorum yani neden sizce

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (816k puan)  
Bu tür eski sevgili rüyaları görme sebebi ilişkilerin tam bitmemiş yarım kalmış veya şimdiki sözlün ile bazı sorunların olduğunu gösteriyor. Genellikle şimdiki ilişkindeki sorunlar farklı bir şekilde eskilerle kıyaslanıyor. Özel bir anlamları yok, kendi ilişkine odaklanırsan daha iyi olur.

Ayrıca nokta virgül gibi işaretler kullanırsan rüyan daha okunaklı olur. Bir dahakine yazdığında dikkat edersin.

İlgili rüyalar

+15 oy
1 yorum 36 okuma
Denizmtlu 14 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Denizmtlu Karabasan (517 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
sena eylül 27 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde sena eylül Karabasan (801 puan)   yazdı
+6 oy
9 yorum 377 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+9 oy
102 yorum 615 okuma
mustafaharputi 3 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 82 okuma
Mehmet33 17 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+13 oy
3 yorum 100 okuma
Anonim75 29 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Anonim75 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 69 okuma
+4 oy
3 yorum 445 okuma
14 Eylül 2018 Rüya kategorisinde bahçe   yazdı
+5 oy
2 yorum 53 okuma
Nazlı GÜNGÖR 3 Şubat Rüya kategorisinde Nazlı GÜNGÖR Karabasan (836 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 97 okuma
Sobottasdiary 17 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Karabasan (812 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 61 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...