Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
15 okuma
Gamze63 Rüya kategorisinde Karabasan (115 puan)  
Benim eski sevgilim karşı komşumuz dur şimdi evlerinin alt katında bakkal dukanlari var ben uzun zamandır sürekli eski sevgilimi görüyorum unuttum onu diyorum şuan hayatımda evliliğe adım atmış sözlüm var benim . Neyse uzatmadan gördüğüm rüyayı yazayım. Rüyamda gördüm ki benim engelli  down sendromu kardeşim onların bakkallarina gidiyor bende onu almak için gidiyorum bakkallarina sonra eski sevgilimin erkek kardeşini görüyorum o bakkalda onunla konuşuyorum diyorum fatih Halil hiç benle ilgili geçmişte birşey dedimi sonra o da kalkio dio bak Halil burda cama vuruyor diyor Halil gamze seni soruyor sonra ben diyorum neyse  ben gidiyorum fatih sonra ara sokağa gidiyor evleri ara sokakta bakallari ana caddede bize dönük bakallari neyse sonra ara sokaktan tam ona sesleniyorum Halil evden çıkıyor bağırıyorum diyorum fatih hadi görüşürüz o da bana bakiyo bişi demior snra akşam oluyor Halil gilin damiyla bizim damimiz carpraz / bu şekilde karşı karşıya sonra ikizim bana diyorki Halil damda ışık yandirip söndürüyor seni dama çağırıyor yani terasa evimizin üst kattı sonra yukarı çikiyorum gün aydınlık sonra Halil bana gamze diyor sonra bende annem gelir diye diyorum ki Halil numaranı bana ver ordan konuşalım Halil benle konuşmak isterken bende içimden diyorum ki hayır Halil hayır bana dönme ben ugura bu yanlışı yapamam diyorum içimden ama rüyamda ona karşı içimde bir ozlemde vardı . Konuşmak istiyordum neyse sonra tam 0 dediki annem geldi bende bilerek başka işlerle uğraştım annem halılı damda gördü dedi bana bak kız sen bu oğlanla konusmuyon yine demi ( annem biz sevgiliyken bizi yakaladı ) neyse sonra yok anne diyorum o kendi kendine ölesiye dama çıkmıştır sonrada uyanıyorum ama uyandığımda halile karı bı ozlemim yoktu sizce ben hep onu görüyorum rüyalarımda hep onla konuşurken yada beni kacirirken hep görüyorum yani neden sizce

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (593k puan)  
Bu tür eski sevgili rüyaları görme sebebi ilişkilerin tam bitmemiş yarım kalmış veya şimdiki sözlün ile bazı sorunların olduğunu gösteriyor. Genellikle şimdiki ilişkindeki sorunlar farklı bir şekilde eskilerle kıyaslanıyor. Özel bir anlamları yok, kendi ilişkine odaklanırsan daha iyi olur.

Ayrıca nokta virgül gibi işaretler kullanırsan rüyan daha okunaklı olur. Bir dahakine yazdığında dikkat edersin.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 36 okuma
Sobottasdiary 17 Temmuz Rüya kategorisinde Sobottasdiary Karabasan (232 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 46 okuma
+15 oy
1 yorum 16 okuma
Denizmtlu 14 Eylül Rüya kategorisinde Denizmtlu Karabasan (465 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
sena eylül 27 Temmuz Tabir kategorisinde sena eylül Karabasan (26 puan)   yazdı
+4 oy
9 yorum 48 okuma
+6 oy
100 yorum 339 okuma
+10 oy
1 yorum 59 okuma
Mehmet33 17 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 64 okuma
Anonim75 29 Ocak Rüya kategorisinde Anonim75 Rüyazede (524 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 42 okuma
+2 oy
0 yorum 286 okuma
14 Eylül 2018 Rüya kategorisinde bahçe   yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
Eylülmls 5 gün önce Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (327 puan)   yazdı
+17 oy
1 yorum 31 okuma
Eylülmls 4 Eylül Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (327 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

105k yorum

29.3k düş-ünce

5.0k üye

133 Aktif
0 Üye ve 133 misafir
Bugün : 19556
Dün : 29640
Toplam : 19815483
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 336 e
  2. Kâhin_SumiyAlaca_ Kâhin_SumiyAlaca_ - 51 e
  3. Karga Karga - 49 e
  4. Mehmet33 Mehmet33 - 27 e
  5. İrem_zgl İrem_zgl - 22 e
  6. vetre vetre - 21 e
  7. Duru971 Duru971 - 20 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...