Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Rüya uyuduğum köyde geçiyordum evimizin yanında hemen birtane ev vardı akşam üstüydü. Ben koltuğun kenarında dışarıyı seyrediyordum. Koltuk camın önünde olduğu için yan yatınca yan taraftaki evin çatısını görebiliyordum. Aynı insana benzeyen iki tane varlık bana bakıp kaçıyorlardı. Onlara daha yakından bakmak istediğimde bana ellerini uzattılar. Camı açtım o sırada evde kimse yokken yanıma ananem geldi onlar cin mi dedim oda bana evet dedi kafamı yukarı çevirdiğimde onun bana şaşkın bir şekilde baktığını gördüm tekrar ananeme bakmak istediğimde ise kaybolmuştu. Tam elimi ona doğru uzatıcakken bı anda uyandım. Uyumaya çalıştım ve tekrar uyuduğumda ise hiçbir şey olmamış gibi aynı yerden devam ediyordu rüya. Ben elimi çekip camı kapattım. Öylece oturdum koltukta. Dışarıya baktığımda çok fazla kedi vardı. Ama bunlar hayvan değildi. Evlerin çatısına ışınlanırken benim elimi uzattığım o şeylere dönüşüyorlardı. Bazıları kuş oluyordu, bazıları köpek. Bakmak için dışarı çıktığımda sağa sola kaçıştılar. Hepsi çatılardan beni izliyordu. Bana elini uzatan o şey benim yanıma geldi. Aynı insana benziyordu ama gözleri farklıydı değişik bir renk vardı gözlerinde. Bana birşeyler anlatmaya çalıştı. Konuşmıyordu. Bana elini uzattı ve tutmaya karar vermiştim. Elini tuttuğumda çok şiddetli bir deprem oldu. Korkmuşlardı. Hertaraf yıkıldığı için çıkacak çatı kalmamıştı. Herkez biyerlere çıkmak için değişik değişik hayvanlara dönüşüyorlardı. Bir tanesi beni koldumdan tuttu ve bir ata dönüşerek o kalabalığın arasından uzaklaştırdı. Terkar eski haline döndü ve geldiği yere geri gitti. Etrafım bomboştu. Bı anda bayıldım sonrada uyandım. Kalktığımda çok şaşırmıştım hala olayın etkisindeyim...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 21 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde esra_1 Rüyazede (120 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 23 okuma
12 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (106 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
27 Ekim 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 97 okuma
4 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde h_yıldız81 Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde serpilersoz Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
25 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
13 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...