Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda dersanede değildim ama orası gibi hissettiğim bir yerdeydim. Rüyamda aynı sınıfta olduğum ama daha önce hiç konuşmadığım Süleyman arkadaşımı gördüm. Elinde iki valiziyle dersanedeydi ve keyifsiz gibiydi. Bir süre sonra ben yanımda arkadaşım olan bir kızla gerçek hayatta tanımıyorum yüksek bir yere ve sanırım dersanenin çatısına çıktık. Süleyman ise arkadaşları yanında ona valizleri taşımaya yardım ediyor dışarı çıktı. Gidiyordu ama gitmek istemiyor gibi bir hali vardı aklı arkada kalıyordu sanki. Birkaç defa arkasını döndü dersaneye baktı. Son kez döndüğünde direk bana baktığını hissettim. Çok derin bakıyordu sanki. Uzakta olmasına rağmen gözlerime baktığını anlayabiliyorum. Gitme de der gibiydi o bakışlar. Bende ne kadar üzülsemde gidiyor oluşunu sadece izledim. Sonra ya rüya bitti ya da devamı vardı uyandım. Süleyman dersanede kendime benzettiğim için nasıl biri olduğunu merak ettiğim ama konuşmaya cesaret edip konuşmadığım bir süredir dikkatimi çeken biriydi. Lütfen rüyamı yorumlayın. Şimdiden çok teşekkür ederim. Allaha emanet olun

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
1 yorum 29 okuma
0 oy
2 yorum 16 okuma
15 saat önce Rüya kategorisinde şule Rüyazede (156 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 2 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
22 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Emre yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...