Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
16 okuma
sedax1 önce Rüya kategorisinde Karabasan (163 puan)  
rüyamın başını tam hatırlamıyorum ama tanıdığım bir erkek dedemin evinde bende oraya gidiyorum onun yanına sadece ikimiz varız. Neyse sandelyede oturmuşuz bir şeyler konuşuyoruz ama ne konuşuyoruz hatırlamıyorum birden konu boy konusuna geldi, bana dedi ki bi ayağa kalk bakalım benim nereme geliyorsun bende kalkmak istemiyorum sonra o gelip elimden tutup beni kaldırıyor, ben onun göğsüne geliyorum yani onun yanında boyum o kadar, sonra omzumdan tutup sarılıyor yine sandalyeye oturuyoruz ama hala daha bana sarılmış bir şekilde duruyor onun boyu da 1,80'miş ve ben bu sayıyı aynı bu şekilde altta görüyorum (dizi izlerken altyazı olur ya o şekilde görüyorum sayıyı) ve o anda aklımda tek bir düşünce var eski sevgilim. O cocuğun bana eski sevgilimle alakalı bir soru sormasını bekliyorum ama sormuyor bende konusunu açmıyorum hani eski sevgilimin boyu da onunla aynı, bana o konuyla alakalı bir şey demesini bekliyordum ama bir şey demedi. Neyse sonra bana şey dedi sen bana bir mektup yazmıştın onu vereyim dedi, bende ben sana mektup yazmadım falan diyorum o da bana diyor ki verdiğin mektubu attım dedim, seninle bir daha olmaz dedim bana bunu söylüyor sonrada koltuğun oraya gidip bana mektubu veriyor sanırım duvarda tablo var ordan çıkarıp verdi işte alıyorum elinden okuyorum mektubu biraz içimden okuyorum, biraz da dışımdan(ama ne kağıtta ne yazdığını hatırlamıyorum ama biraz ergence bir şeydi sanırım.) O sırada o da bana bakıyor tebessüm ederek bende utanıyorum galiba kağıtla yüzümü kapatmaya çalışıyorum falan işte okuduktan sonra okudum, bunu ben yazmış olamam diyorum bunu söylerken aynı zamanda içimde yine geçmişle alakalı düşüncem var acaba ondan ayrıldıktan sonra mı yazdım gibisinden düşünüyorum,( ben önceden şiir tarzı şeyler yazmayı severdim o yüzden öyle düşünüyorum o zamanlar mı yazdım diye) öyle falan sonrada ona, sen bunu hala saklıyor musun diyorum ve uyanıyorum, rüyamda mutluydum ve bu üç gündür sürekli rakam görüyorum( değişik rakamlar tabiki önceki gün 28 ondan önceki günde 71 sayısını gördüm şimdi de 1,80) ne demek olabilir yorumlar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (575k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanın sarılma ve eski sevgili kısımları biraz bazı şeylere özlem gibi duruyor. Hala onunla ilgili düşüncelerin duyguların var. Belki boy kıyası da aynı şekilde eski sevgilinle kıyasladığın bir şeyleri temsil ediyordur. Rakamlar her yerde her şekilde. Rüyada görülen rakamların nicelik veya tarihle alakalar olabilir. Belki son zamanlar alt yazılı çok şey izlediysen de bu tür bir etki olabilir rüyanda.

Asıl çözülmesi gereken kısım eski sevgilinle kıyaslama konuları bence.
sedax1 önce Karabasan (163 puan)  
yok altyazılı bir dizi falan izlemedim bu aralar hiç ve o kıyaslama nasıl çözülür ki bu arada yorumunuz için teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 45 okuma
+4 oy
0 yorum 33 okuma
Yulaf 23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (943 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 39 okuma
SSDGN 14 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde SSDGN Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+11 oy
6 yorum 1.1k okuma
23 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde lily   yazdı
+8 oy
2 yorum 60 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Aslı Nur   yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
eirene 31 Temmuz Rüya kategorisinde eirene Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 33 okuma
Eyja 30 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (2.7k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 21 okuma
17 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 38 217 yazdı
+10 oy
4 yorum 105 okuma
Likya 20 Temmuz Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (336k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
Royal123 1 Haziran Rüya kategorisinde Royal123 Karabasan (423 puan)   yazdı
+13 oy
1 yorum 54 okuma
+13 oy
4 yorum 86 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...