Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
121 okuma
Adams Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (19.3k puan)  
yeniden etikenlendirildi
Merhaba. Rüyamda elimde şeffaf bir poşette 2 tane somun ekmeği vardı. Ekmeğin birisini poşetten çıkarıyorum ve o kadar güzel ve taze görünüyorduki o an yememek için kendimi zor tuttum. Ama sonradan fark ediyorumki normal somun ekmeklerden biraz daha küçüktü ve biraz daha beyazdı. Sanki tam pişmemiş gibi hamurumsu bir beyazlığı vardı. Ama piştiğinden eminim çünkü elimdeyken o tazeliği hissediyordum. Bu ekmeğin büyüklüğü tam bana göre tek seferde yenilebilecek büyüklükte diyorum.

Rüya kısa ama çok gerçekçi olması beni etkiledi. O kadar gerçekçi gördümki uyandığımda ekmek nerde diye elime baktım. Bir de yorumladığınız son rüyanın akabinde bunu görmemin bir anlamı olduğunu düşündüm

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Ruyadede Astral Gezgini (189k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
[ Takribi okuma süresi : 1 ( bir) dakika ]

Merhaba,

Şeffaf poşet yapmayı düşündüğünüz iş yani parayı arkadaşımdan alsam mı almasam mı  ile ilgili herhangi bir gizlilik ve saklamayı gerektirecek bir durum kalmadığı ile ilgili.Bu rüyanızın eğer el arabasındaki kumlar ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız el arabasının yerine poşet,kumların yerine ise iki adet minik ekmek geldi.Sanal olarak bu rüyanın öncesine gidebilseydik inşaatı fırın,kum tepesini ise o fırından çıkan ekmekler olarak görürdünüz. Arkadaşınız da fırıncı olurdu.Burada dikkat ederseniz arkadaşınız el arabasında uğraşırken yaptığınız gibi gözlem yapmıyorsunuz. Elalem olarak tabir edilebilecek "kadın" figürü de yok.Demek ki bu kısımlar artık sizin için önemini yitirmiş.Hatta el arabasının içine arkadaşının yaptığı fiil ve ondan hasıl olan koku da yok artık.Bu rüya o el arabasının alınıp ilerlemesi ile ilişkili.

Yine sanal olarak o rüyanızı ilerletebilseydik fırından çıkmış ve elinizde poşette iki adet ekmek ile yürürken kendinizi görecektiniz ve gördünüz.Demek ki artık o parayı alıp almamayı değil o parayı yemeyi veya yememeyi konusunu kafanızda tartıyorsunuz.Taze olması nakit giriş olmasından,normal somun olmaması alacağınız tutarın standart bir biçimde olmamasından ve genel olarak aile içi bir durum olmamasından.Bu durumu tamamen şahsi bir konu olarak tanımlamanızdan dolayı.Yememek için zor sabretmeniz ise hem sıcak para girişinin çekiciliğinden hem de gerçekten tam sizin ihtiyacınız olan bir zamanda olmasından dolayı.Dolayısı ile gerek miktarın azlığı (nasılsa aileme yedirmeyeceğim gibi bir düşünce)  gerekse tam sizin ihtiyacınız olan bir durumda böyle bir imkan olmasından dolayı belki böyle düşünüyor olabilirsiniz ancak inşaat rüyasında ki tüm pis ve kaygılı semboller yerini legal ve temiz gıdalara dönüştürdü.

Algıladığım konuyu kendi içinizde legalleştirmeye çalışıyorsunuz.

Son karar sizin.

DAB,
Selamlar.

Not:
-------
Yanlış yönlendirmek istemem.Mustafa beyden de bir görüş alın lütfen.
Adams Rüya Yorumcusu (19.3k puan)  
Çok teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 132 okuma
+6 oy
3 yorum 121 okuma
sedax1 12 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 139 okuma
saga 9 Eylül 2020 Tabir kategorisinde saga Rüyakar (4.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 202 okuma
Miray Ay 6 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Miray Ay Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 92 okuma
+7 oy
1 yorum 143 okuma
+6 oy
1 yorum 115 okuma
hzrdfgnk3341 10 Ocak 2020 Rüya kategorisinde hzrdfgnk3341 Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 74 okuma
Hope 13 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüya Tabircisi (5.6k puan)   yazdı
+31 oy
6 yorum 545 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.2k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 183 okuma
Zeynel45 5 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Tabircisi (10.7k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 132 okuma
Selcan Pekuz 1 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Selcan Pekuz Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

449 Aktif
0 Üye ve 449 misafir
Bugün : 4792
Dün : 14987
Toplam : 42935636
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...