Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Şimdi benim ayak parmaklarım 6 adet oldunu gördüm ve cok sasirdim ondan sonra bir camiye gidiyorum ordan tesbih leri topluyorum ordan bir doktorun yanina gidiyorum  sonra o tesbih ipleriye amiliyat olarak kestirdim parmaklarım dikiyor sonra bir ayağımdaki ipi uzun bırakıyor sonra ben tesbihleri aldigim camiyi bulmaya calisiyorm yuksek biyere cikiyorum  peşine bi bakıyorum boyle çok güzel bir sahil deyim sahil boyle kum  felan ama ben yoldayım ama peşine camiyi buluyorum camin icine giriyorum kapdangiriyom karsida 3 kisi oturuyor 2 genc biri yasli hocam diyor bu sosyal medya diyor o anda bi bakıyorum caminin icinde  3 4 tane muhabet kuşu ayağımdaki fazlalık ipi çekiyorlar  onlari ipten kurtarmaya calisiyorum sonra bu ufak bir papan geliyor beyaz mavi gibi
Ondan sonra cikiyorum
Olay bu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 9 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Isa yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Ayça yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
14 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde ygmrrr_35 Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (33.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...