Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden gösterildi
eski çalıştığım yerde eski patronum ve çalışanlarla beraberdim.(ben bir koleksiyonerim).bayan arkadaşlarımdan biri bana avcunda eski paralar gösterdi ve bunlar hakkındaki bilgilerimi sordu .. paraları hala çok iyi hatırlıyorum.çok iyi incelememe rağmen .bir sonuca varamayıp bunları ona geri verdim . ve dükkanda küçük bir akvaryumun içinde balıklar vardı elimi akvaryumdan içeri sokar sokmaz bir kurbağa kolumdan beni ıssırdı ve kolumdan ayırıp suya tekrar attığımda bir balığa dönüştü... ama beni en çok etkileyen eski paraların şekilleri. paraların hepsi çok parlak ve roma medeniyetine ait sadece ozamanın kralının süliyetine benzer gibiydi bir diğeri ise çok parlak yuvarlak fakat elime aldığımda sağ yönü gösteren o yuvarlağa sonradan eklenmiş altın rengi bir kozalak gibiydi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 14 okuma
26 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 19 okuma
+3 oy
2 yorum 24 okuma
+4 oy
2 yorum 19 okuma
26 Haziran Rüya kategorisinde yok Rüyazede (10 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
28 Mayıs Rüya kategorisinde Nurmer Rüyazede (0 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (114k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
+5 oy
2 yorum 31 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.3k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

74 Aktif
0 Üye ve 74 misafir
Bugün : 12288
Dün : 23055
Toplam : 9988358
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 29 e
  2. kuzgun - 10 e
  3. Eyja - 5 e
  4. Mirac - 4 e
  5. Önay Akın - 4 e
  6. Gül - 4 e
  7. Sefa - 3 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...