Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda mezun olduğum halde lisedeki arkadaşlarimla geziye gidiyoduk  otobüsle okuldan hiç sevmediğim kız adı elif sürekli peşimdeydi beni kuçümsüyodu yakın arkadaşımın yanından ayrılmıyordu bana hesap soruyodu sonra otobüsten indik bi okul vardı o kadar güzeldi ki eski arladaşlarimın ismini duydum falan sonra iki küs kisiyi barıştırmak istiyodum biri ilayda biri sefa ilayda bi anda bana suç attı sanki ben küstürmuşüm gibi sonra ilayda bi anda yok oldu sonra elif diye bahsettiğim kız geldi onun babası yok bende ona kendi babam hakkinda nispet yapiyodum bağırarak konuşup sonra sefa bi anda eline küçük taşlar alıp sapanla bana atmaya basladi o kadar hizli koştum ki hemen ilayda diye bagirip onun yanina gidiyodum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 13 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde Ayse yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
3 Nisan Tabir kategorisinde Ayse yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
30 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
24 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Sare yazdı
+2 oy
0 yorum 32 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
2 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
26 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Emine yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...