Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda yaklaşık olarak 4 ay önce bana yol vermiş platonik sevdiğimi gördüm farklı gözüküyordu ve up uzun koltuk altları vardı bildiğiniz saç gibiydi garip kısım burada başlıyor daha son çok çok eskilerden olan platonik bir sevdiğime dönüşmeye başladı sanki iki kişi tek bir vücuttaydı hayatım boyunca ikisinden başka birine bu kadar tutkuyla bağlanmamıştım şu an çok tuhaf hissediyorum bu yüzden neye yorumlanır merak ediyorum yardımlarınızı bekliyorum bu arada yaşım 22

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
+1 oy
0 yorum 50 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
10 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Mehmet yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
+2 oy
0 yorum 9 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...