Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda mahallemin bi sokağına girdim ve sokağın başında içimde güçlü bi his oluştu, şu miktarlarda para bulucam şimdi diye düşündüm daha his kaybolmadan hayal meyal uzun sokakta ilerledikçe bi poşet gözüme ilişti, yaklaştıkça seçebildim ve hissim iyice emin hale geldi yaklaştım ve yerden aldım beyaz bi poşette kalın bi deste dolar ve bir deste Türk lirası vardı sonra eve gidiyim diye düşündüm garip şekilde ben bunu hissettim ve buldum bu benim ödülüm gibi düşünmüştüm sonra eve giderken kötü niyetli tiplerde birileri poşedi sordular yanımda birde kalın bir kitap vardı bende birbirine sararak kamufle etmiştim onlara kitap diyordum, ama evim mahallenin çok yularısında ve yolda minibüse bindim trafik falan vardı iniyim yürüyüm diye düşündüm sora çok kalabalık ve bi kargaşa var diye taksiye bibmek istedim ama okadar kalabalıktıki taksi bile hep dolu geliyodu yada durmadı, biyandanda yürüyüm gelirsede binerim diye düşünürken arkadaşımın arabasını gördüm ona beni eve kadar götür dedim oda geç sen kullan dedi kendisi arkaya oturdu zaten araba küçüktü şu bildiğimiz woswos tospağalardandı, arabaya sığmam diyw düşünüyodum binerken ama kendimi içine atınca rahatça geçtim direksiyona ve hafif ıslaktı yollar kendimi eve arabayı kaydırarak hızlı ama başarılı bişekilde götürdüm ama sanki drift ustası gibi kullanıyordum, Emekleriniz için teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 33 okuma
2 Ekim 2016 Rüya kategorisinde zuvery53 Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
19 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Dilek yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
2 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Lokman Karagöl yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 55 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...