Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm bana gülümsüyor komiksin diyordu. Sonra parmağını ısırabilirmiyim dedi .Telefondan zaman kurdum yaklaşık 30dk felan ve bekledik ama birden geçti gitti zaman ve süre doluyordu yanlış hatırlamıyorsam 1dk 48 sn kalmıştı az kalmış diyip durdurdum. Parmaklarımı ısırsa ben parmaksız ne yaparım diye düşündüm neyse 1 2 tanesini ısırabilir dedim. Babam geldi ve ilayda ile iyi anlaşabilir çalışabilirmisiniz dedi. Evet ama ilayda kim dedim. Bak orda git tanış dedi. Benim adım ilayda yani başka bi ilaydamiydi yoksa o dediği kişi benmiydim. Rüyam bi mekanda bi ortamda geciyo

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 10 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Merve yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
3 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+3 oy
1 yorum 10 okuma
4 Mayıs Rüya kategorisinde Sedef yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
6 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ali ALTIN yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
6 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Fatma yazdı
+2 oy
0 yorum 39 okuma
16 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
19 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...