Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
4 senedir mutlu bir birlikteliğim var. Bundan 5-6sene önce deli gibi sevdiğim sürekli beraber zaman geçirip yakın olmamıza rağmen beni arkadaştan öte sevemeyen bir kız vardı. O kızı senelerdir aklımın köşesinden geçirmiyorum ama alakasız şekilde hiç düşünmemiş olmama rağmen rüyamda o kızı gördüm ve şuanki 4senedir beraber olduğum sevgilim ona bizim nasıl tanıştığımızı eskiden neler yaptığımızı soruyodu bende o platonik aşık olduğum kıza ve suanki sevgilime konuyu kapatmalarıni ve bişey anlatmamalarini soyluyodum lütfen yorumlayin bunu senelerdir aklımın ucundan gecmeyen kız rüyama girdi alakasız sekilde

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
23 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Yunus emre yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+3 oy
2 yorum 11 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Yunus kılıç yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
16 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde İlkay Karatepe yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+5 oy
1 yorum 9 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...