Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda, kendi evimde annem, ben, küçük bir  kız çocuğu 3 yaşlarında ve de komşumuz olan bir kadın vardı. Küçük kız çocuğu altına işemiş külot ile duruyordu. Bacakları çıplaktı. Çocuğa dair başka birşey görmedim yüzünü falan görmedim yani sadece kız olduğunu biliyorum. Bu kız çocuğu kimin onuda bilmiyorum. Komşumuz olan kadın bana diyor ki bir hayır işle de çocuğun altını değiştir. Önümde 3 tane renk renk külot görüyorum beyaz, pembe, kırmızı renklerde. Ben beyaz külodu ve çocuğuda kucağıma alıp tuvalete gidiyorum tuvalette yeğenimin lazımlığı var ona oturtacağım kız çocuğunu. Kız kucağımda lazımlığın üstünün ıslak olduğunu görünce dur canım sileyim öyle oturtayım seni diyorum ve peçete ile siliyorum. Daha tüm bu şeylere kadar çocuğun yüzünü görmüyorum. Lazımlığın üzerini sildikten sonra kucağımda olan çocuğa bir kafamı çeviriyorum ki benim erkek olan yeğenim o da 3 yaşlarında ve çok seviyorum. Yeğenim bana o kadar güzel gülüyordu ki yüzüme bakarak en son hatırladığım o güzel gülümseme ve o an yaşadığım şok. Rüyamda da çok şaşırdım çünkü kız olan çocuk erkeğe dönüştü. Ve rüyam o güzel gülümseme ve benim şaşkınlığımla beraber bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 26 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde gözde yazdı
+2 oy
2 yorum 23 okuma
10 Temmuz Rüya kategorisinde Snf Rüyazede (306 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
+3 oy
1 yorum 28 okuma
+3 oy
1 yorum 290 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Yorumcusu (15.1k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 10 okuma
22 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-279 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+3 oy
1 yorum 28 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

45 Aktif
3 Üye ve 42 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 720
Dün : 19880
Toplam : 8828536
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 123 e
  2. Rüya Tabircisi - 41 e
  3. sonsuz - 29 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 13 e
  7. Simge - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...