Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
257 okuma
Rüya kategorisinde  
Rüyamda yatağımda yatıyorum sonra o yanıma gelip uzanıyor elinde telefonu var ona bakıyor ama biz birbirimize gülüyoruz o uzanırken ben onun sağ omzuna dokunuyorum ve hala gülüşüyoruz ben ona dokununca bi garip hissediyorum heyecanlanıyorum yani üstündede lacivert  tişörtü var benim üstümde ise lacivert elbisem var konuşuyoruz gülerek falan ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama hala gözü telefonda ondan ayırmıyor gözünü ama benle konuşup gülüşüyoruz. Benim sol elimde bi nesne olduğunu hatırlıyorum ama neydi onu hatırlamıyorum. Sonra gülmeyi kesiyoruz. O hala telefonda ben ona bakıyorum ve kafamı onun sol omzuna doğru çeviriyorum ve hatta omzuna yatıyorum bile diyebilirim ama kafamın tamamı omzunda değil yarısı falan omzunda sonra arkada kız kardeşimi hissediyorum ve göz ucuyla görüyorum sonra hoşlandığım kişi biraz omzunu çekiyor uzaklaştırıyor benden ben uyuma takliti yapıyodum bu ara kafamı onun omzuna koyarak ve o hala telefona bakıyor sonra kız kardeşim ise başımı tutup ondan uzaklaştırmaya çalışıyor. Uyumadığını biliyorum numara yapıyorsun falan diyor. Bu ara telefonu normal tutmuyor yani kolları bükük değil dümdüz iki koluda yani uzakta rüyanın başlarında sonlarına doğru ise telefonu ona daha yakın...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+8 oy
incehisler Rüya Tabircisi (6.8k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba Angel :) Ne de tatlı seviyorsun öyle, çok şirin, kıpır kıpırsın. Kendi içinde, onunla, kafanda kurduğun uyumu görmemek için kör olmak lazım. Ancak bu çekinikliğinin sebebi, onun telefonla ilgilenmesi gibi şeyler,  aslında uyumlu olduğunuzu, birbirinizi tamamlayacağınızı düşünmene rağmen kendi içinde yaşadığın bu hoşlantıya dair olan öz güvensizliğin. Oysa kendi dünyanda onunla çok mutlusun, neden gerçek olmasın?
Rüyanda kardeşinin bu tutumu (seni uzaklaştırmaya çalışması) aslında senin kendi dünyanda yarattığın o uyuma içten içe inanmamandan mı kaynaklı? Onu seviyorum ancak ben yetersizim gibi bir düşünceye sahip olabilir misin? Bence tüm bunlardan kurtulup o telefonu hoşlandığın kişinin elinden alıp fırlatmanın tam zamanı :) Onun dikkatini çekme vakti geldi. Dürüst ve kararlı adımlar seni her daim, "mutsuz" sonuçlansa bile "mutlu" tutacaktır. Bol şans :)
incehisler Rüya Tabircisi (6.8k puan)  
Rica ederim :)
+1 oy
Kahin Lusid Rüyacı (73.4k puan)  
Harika yorum, benim şu rüyamı yorumlar mısınız
https://www.ruyadaruya.com/12358/ruyamda-on-disleri-olmayan-kavgaci-kadin
+1 oy
 
Evet içimde onla birlikte olmamız imkansız böyle bişey olamaz diye bi kaygı var. Yorumladığınız için sağolun :)
+5 oy
Rüyazede Rüya Yorumcusu (15.1k puan)  
Evet çok naif bir sevgiyle seviyorsun belli ki karşı tarafın haberi yok kendini ne kadar çok seviyorsan onu da öyle seviyorsun ama imkansız diye birşey yok bence hiç vakit kaybetmeden harekete geç ki senin sevgimi hakkediyor mu bak Bişey kaybetmezsin inşallah herşey dilediğin gibi gönlünce olsun :))
 
Sağolun yorumladığınız için :)
Rüyazede Rüya Yorumcusu (15.1k puan)  
Rica ederim

İlgili rüyalar

+17 oy
4 yorum 260 okuma
+9 oy
2 yorum 412 okuma
+10 oy
3 yorum 203 okuma
+10 oy
5 yorum 317 okuma
+1 oy
2 yorum 212 okuma
+15 oy
2 yorum 215 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

166 Aktif
0 Üye ve 166 misafir
Bugün : 6296
Dün : 12380
Toplam : 47599586
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...