Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda annem kendisinin ve bir akrabasının 4 ay ömrü kaldığını gördüğünü söyledi. Sonrasında ağlama krizine girdim ve kendime uzun süre gelemedim. Devamında bir kısmı siyah bir kısmı lila giyinmiş olan hiç görmediğim kişiler arkadaşım olduklarını söylediler ve bu kişinin yani ölecek kişinin annem değil babam olduğunu söylediler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 20 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Ela yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Haziran 2017 Tabir kategorisinde ali yazdı
0 oy
1 yorum 10 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...