Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Yaşım 18 erkeğim.Rüyamda askeride sınırdaydım.2 ülke sınırının arasında ki tarafsız tarafta nöbet tutup orayı koruyordum.Yakında bir laboratuvar var orada bulunun bilim insanlarının güvenliğinden de ben sorumluydum.Bu yüzden sık sık laboratuvar a gidip oranın durumuna bakıyorum , gidip gelirken bir kıza aşık oldum.Sonra gecenin geç saatlerinde görevi bitince normalde evine gitmesi gerekirken birden sınıra geldi.Beni elimden çekerek beni girişi küçük ve derin olan mağraya çekti.Birden bire durum ilişkiye gitmeye başladı.Bu anda normalde rüyanın oluşunu film gibi izlememiz gerekirken sanki gerçekten oradaymışım gibiydi.Orada yaptığım her şeyi gerçekten hissediyor gibiydim.Sıcaklığı nemi heycanı her şeyi.Olaylar gerçekleştikten sonra mağradan çıktık.Ertesi gün yine laboratuvar a gidip ne var ne yok diye bakarken bir den bir yangın çıktı ve her kes kaçmaya başladı.Çıkanlara bakarken o kızın oradan çıkanlar arasında olmadığını fark ettim.Alevler içerisinde olan binaya koşarak girdim.Kızı yangından çıkardım rüya bitti.Normalde rüyalarımızda daha önceden görüğümüz kişilerin yüzlerini görürüz ama ben rümyada gördüğüm kimseyi gerçekte görmedim kız dahil.(Rüyamda kızla ilişkiye girerken kızın bakire olduğunu fark ettim kız ne kadar istesede ben bakireliğini kaybetmesini istemedim o yüzden cinsel ilişkimiz bir kaç dikaka sonra bitti.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 18 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 35 okuma
16 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Asker yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Coşkun yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Semra yazdı
+1 oy
1 yorum 5 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Coskun yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Merve yazdı
–1 oy
0 yorum 26 okuma
3 Nisan Rüya kategorisinde Kübra yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...