Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
Evimde timsahlar çıkıyor. Eşim girişte yatıyor ama mezar şeklinde toprağın üzerinde, ikna etmeye çalışıyorum yukarı kata çıkalım diye. İkna ediyorum çıkarken şarj aletimi arıyorum o arada timsahın birisi beni ısırıyor ve canım yanıyor. Hemen yukarıya çıkıyıruz tanıdığım insankar var orda. Üstüm başım her yerim küçük timsahlarla doluydu. İnsanlar temizlemeye çalışıyordu ve ben korku içindeydim sonra kalkıyorum yerde kurt doluyor. Bi bakıyorum ayağımın altından kurtlar ve solucanlar dökülüyor ve canlı, iriler. Ve korkup hemen hastaneye gitmek istiyorum konuşmadığım ablamla. Nufüs cüzdanımı istiyorum alamadım. Apartmanın içinde koşarak iniyorum kurtlardan dolayı. Bi bakıyorum yol kapanıyor, toprak yığılı kamyonun içinde Mustafa Sarıgül'ü görüyorum o anda bana seslenirken ben atlamış oluyorum ve uyanıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 5 okuma
1 saat önce Rüya kategorisinde İlayda yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
20 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Irmak yazdı
+4 oy
1 yorum 116 okuma
27 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 27 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+1 oy
1 yorum 15 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Mrv yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...