Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
4 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (151 puan)
yeniden gösterildi
Kendimden yaşça büyük sevgilim vardı ilk zamanlarda herşey güzel gidiyordu bir zaman sonra evli olduğunu öğrendim ve görüşmeyi kestim ondan sonra babam nasıl öğrendiyse öğreniyor ve beni alıp o adamın çalıştığı yere götürüyor geldiğimizde babam arabadan iniyor ve iş yerine giriyor bende o korkuyla babamın arkasından gidiyorum içeri girdiğimde hamile bir kadın ve yanında da küçük kız çocuğu vardı babam gidip adamın yakasına yapıştı ve birşeyler söylüyordu ama hatırlamıyorum sonra babam yakalarını bırakıp benim yanıma geldi ve bana sarıldı bende babama sarıldım ve sonra ağlamaya başlayıp özür diledim babam sarılmayı kesti ve iş yerinden çıktık ve arabaya bindik biz binince adam iş yerinin kapısına çıktı ve bakmaya başladı adamın yanından geçerken ben yüzümü hırkayla kapattım


Bunun anlamı ney gerçekten merak ediyorum lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 5 okuma
9 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
24 Ocak Rüya kategorisinde Yaren yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
+5 oy
2 yorum 115 okuma
0 oy
2 yorum 16 okuma
0 oy
1 yorum 16 okuma
+5 oy
0 yorum 12 okuma
17 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Esen yazdı
+3 oy
1 yorum 26 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Meral yazdı
0 oy
1 yorum 6 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...