Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda tanımadığım iki kişi elinde havalı tüfekle yere uzanmış halde bir kuş vurduğunu söylüyor iletir baktığımda yerde duran kuşları görüp vurmadığını söylüyorum ve sonra tarla gibi ağaç olmayan arazide küçük kayalıkların üzerinden bir yılana doğru koşmaya başlıyorum. Onlar da bana ateş ediyor ama vuramyıyorlar onların vuramayacağından emin halde kafasını yerden kaldırmış yılana doğru koşuyorum. Yılan daha da yükselip sadece kuyruğu yer altında kalıyor ufak bir taş atıp kuyruğunu yerden çıkarıyorum ama bu kez yılan daha fazla büyüyüp onlarca metre yüksekliğe uzuyor. Yerden attığım taşları dalga geçer gibi havada tutup yutuyor. Bana bişey yapmak istese yapacak gibiyken hiç bir şey yapmıyor sanki gülümser gibi sadece attığım taşları havada tutuyor. Ve biraz korkmaya başlıyor kaçmaya çalışıyorum. Sonra kafasını eğmeye başlıyor o anda uyanıyorum. Yorumlarınızı merak ediyorum. Senede bir yada iki kez rüya gören biri olarak merak ettim bu rüyanın yorumunu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 17 okuma
10 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Mert yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Emre yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
10 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde İsmail yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
18 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Barış yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Ocak Rüya kategorisinde Yunus yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...