Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyalarımı hep farklı ve aşırı gerçekçi görürüm adeta yaşarım bi çok kez çığlıklarım ağlamalarımla uyanırım diyebilirim.

Akşam vakitleri ıssız bir ormanda yerlerde gazellerin olduğu kapalı bir havada abimle bi konuda tartışıyorduk. kapalı eski kullanılmayan üstünün bi köşesi havalandırma gibi  açık bir alanın olduğu tuvalete girdik. ben tartışıp bağırarak ağlarken bişeyleri anlatmak yada anlatmaya çalışırken arka az önce bahsettiğim havalandırmadan uzanan bir bacak vardı biri ordan kendini attı bilekleri kopmuş ama canının yandığını umursamıyordu kendisi kesmişti yani öyle hissediyorum. esmer açık saçlı çıplak bi kadındı. gençti . çok güzeldi sebebsizce korkmama rağmen yanına gittim ve ona dokunup sarılmak istedim çaresizdi bişeylerden kaçmış ve son çaresine başvurmuş gibiydi. ve nedense ne mutlu ne de mutsuzdu. öldüğünü gördüğümde gözlerimin dolduğunu ve bağırarak ağladığımı hatırlıyorum sonrasında uyandım. ağlamıştım ve aşırı terlemiştim uzunca bi süre toparlanamadım gözlerimi kapattıkça hem acıyor hemde o görüntü aklıma geliyordu.
umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 24 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde kanan yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 17 okuma
+5 oy
1 yorum 114 okuma
+1 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,577 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,577 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 8 okuma
16 Mayıs Tabir kategorisinde Murat yazdı
+5 oy
4 yorum 36 okuma
+2 oy
0 yorum 59 okuma
19 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

97 Aktif
3 Üye ve 94 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19764
Dün : 17747
Toplam : 9516266
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 85 e
  2. Likya - 78 e
  3. kuzgun - 24 e
  4. Rüya Tabircisi - 19 e
  5. sonsuz - 17 e
  6. Sibel Atasoy - 14 e
  7. Ayşegül keskin - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...