Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyalarımı hep farklı ve aşırı gerçekçi görürüm adeta yaşarım bi çok kez çığlıklarım ağlamalarımla uyanırım diyebilirim.

Akşam vakitleri ıssız bir ormanda yerlerde gazellerin olduğu kapalı bir havada abimle bi konuda tartışıyorduk. kapalı eski kullanılmayan üstünün bi köşesi havalandırma gibi  açık bir alanın olduğu tuvalete girdik. ben tartışıp bağırarak ağlarken bişeyleri anlatmak yada anlatmaya çalışırken arka az önce bahsettiğim havalandırmadan uzanan bir bacak vardı biri ordan kendini attı bilekleri kopmuş ama canının yandığını umursamıyordu kendisi kesmişti yani öyle hissediyorum. esmer açık saçlı çıplak bi kadındı. gençti . çok güzeldi sebebsizce korkmama rağmen yanına gittim ve ona dokunup sarılmak istedim çaresizdi bişeylerden kaçmış ve son çaresine başvurmuş gibiydi. ve nedense ne mutlu ne de mutsuzdu. öldüğünü gördüğümde gözlerimin dolduğunu ve bağırarak ağladığımı hatırlıyorum sonrasında uyandım. ağlamıştım ve aşırı terlemiştim uzunca bi süre toparlanamadım gözlerimi kapattıkça hem acıyor hemde o görüntü aklıma geliyordu.
umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 19 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde kanan yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
+3 oy
1 yorum 103 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
19 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 23 okuma
28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Elşad yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...