Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Ben biriyle sevgiliyim fakat ona karsi birsey hissetmiyorum çünkü eski sevgilimi hala seviyorum.Eski sevgilimle ayrılma sebebimiz bir öğretmen  yüzünden oldu ve 3 senelik bir geçmişimiz vardı ayrıldık hala konuşuyoruz ve bugün rüyamda onunla tekrardan beraber oluyorduk her yere onunla gidiyorduk el ele sonra beraber sarmaş dolaş mezun olduğumuz  okula geldik geziyorduk okulda herkes şok bir şekilde bakıyordu tuhaf olan eski arkadaşlarımız bile ordaydı sonra bizi ayıran öğretmen geldi yanımıza bana sarıldı ve birşeyler söyledi hatırlamıyorum sonra sevgilim geldi ve sarılmış bir şekilde götürdü beni ordan omuz omuza el ele gezdik beraber çok seviyorum onu ve bana hala bi olurumuz var dedi geziyorduk tam öptü  o arada uyandım :(♡

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 15 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 9 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
19 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...