Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kendimi camide gördüm.  Babam kürsüde cemaatı cihad etmeye teşvik ediyordu,  çünkü düşman askerler yurda girmiş,  hatta kapının önünde. Camide abimde var.  Herkes savaşmaya gidiyor. En sona ben kalıyorum, cünkü ayakkabımla ugraşıyorum.  Ayakkabımı cıhad için uygun görmeyıp daha iyisini giyerken, abim gelip "savaşa gelmiyor musun" diye soruyor bana. Bende "hemen geliyorum,  ayakkabımı bağlayımda" diyorum.  İçimden savaşa gıtmek istiyorum,  korkmuyorum.  O anda uyandım.  Saat sabah 7:30 gibiydi.

Lütfen tabir edın.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
1 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 27 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Isa yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Ayça yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde kursat Rüyazede (141 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
0 oy
1 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...