Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+1 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kuzenimle bir evdeydim ev onların evi değildi . teyzemlerin köyündeki evi andırıyordu ama rüyamda ev onun gibiydi. eniştemde köydeki kuzenimin babasıydı ama onun babasıymış gibiydi.  Ben kanepede oturuyordum yanımda kafasını iki taraftan at kuyruğu yapılmış küçük bi kız çocuğu oturuyordu kuzenim ise  halının üzerindeydi.
Kuzenim sürekli gülüyordu ne konuştuğumuzu bilmiyorum ben de ona gkarşılık o güldüğü için tebessüm ediyodum evin içerisinde farklı varlıklar geçiyordu.  Siyah karanlık ben telefonumu banyoda bi yere şarja taktım orda ürkütücü bşy oldu anımsayamıyorum gidip enişteme söyledim gülümsedi umursamadan yanımdan yürüterek geçti.  Bi çocuk kuzenimle otururken telefonumu çalıcaktı ihtiyacım olduğunu söyledim ikna ettim bıraktı ama kuzenimin tarağını çaldı koşarak gitti taraklı benim yeşil sıradan dişli taçalımama benziyordu kuzenimde sürekli gülüyordu umursamadı.  Oradan çıktım kırtasiyeye gittim 2kadın vardı çalışan okuyup okumadığımı sordu 2yıl gitmenin yeterli olduğunu söyledi bende orada çalışabileceğimi söyledim onlarda olabilir dediler sonra oradan uçarak çıktım  kanatsız üstümde bişi vardı hırkamı bşi binalardan binalara doğru genel olarak saçma nyse devam ediyoyorum 2-3 çocuk arkamdan konuştular bu önceden böyle değildi tarzı daha farklıydı gbi bşi dediler.

Saçma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 30 okuma
+3 oy
2 yorum 20 okuma
13 Haziran İstihare kategorisinde Heavenxx Rüyazede (199 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 46 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde Onur yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
18 Haziran 2018 Tabir kategorisinde Güler Karabasan (-61 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 13 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Güler Karabasan (-61 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
+3 oy
1 yorum 7 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde saharaa Rüyazede (372 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

44 Aktif
3 Üye ve 41 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 708
Dün : 19880
Toplam : 8828524
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 123 e
  2. Rüya Tabircisi - 41 e
  3. sonsuz - 29 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 13 e
  7. Simge - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...