Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda kuzenimle bir evdeydim ev onların evi değildi . teyzemlerin köyündeki evi andırıyordu ama rüyamda ev onun gibiydi. eniştemde köydeki kuzenimin babasıydı ama onun babasıymış gibiydi.  Ben kanepede oturuyordum yanımda kafasını iki taraftan at kuyruğu yapılmış küçük bi kız çocuğu oturuyordu kuzenim ise  halının üzerindeydi.
Kuzenim sürekli gülüyordu ne konuştuğumuzu bilmiyorum ben de ona gkarşılık o güldüğü için tebessüm ediyodum evin içerisinde farklı varlıklar geçiyordu.  Siyah karanlık ben telefonumu banyoda bi yere şarja taktım orda ürkütücü bşy oldu anımsayamıyorum gidip enişteme söyledim gülümsedi umursamadan yanımdan yürüterek geçti.  Bi çocuk kuzenimle otururken telefonumu çalıcaktı ihtiyacım olduğunu söyledim ikna ettim bıraktı ama kuzenimin tarağını çaldı koşarak gitti taraklı benim yeşil sıradan dişli taçalımama benziyordu kuzenimde sürekli gülüyordu umursamadı.  Oradan çıktım kırtasiyeye gittim 2kadın vardı çalışan okuyup okumadığımı sordu 2yıl gitmenin yeterli olduğunu söyledi bende orada çalışabileceğimi söyledim onlarda olabilir dediler sonra oradan uçarak çıktım  kanatsız üstümde bişi vardı hırkamı bşi binalardan binalara doğru genel olarak saçma nyse devam ediyoyorum 2-3 çocuk arkamdan konuştular bu önceden böyle değildi tarzı daha farklıydı gbi bşi dediler.

Saçma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 12 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
0 oy
0 yorum 40 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde Onur yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
18 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Güler Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
18 Haziran 2018 Tabir kategorisinde Güler Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 30 okuma
+4 oy
1 yorum 11 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (654 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...