Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda ben çok büyük hastaydim makinelere bağlıydım. Eski erkek arkadaşım benim yanimdaymis gibi görünüyordu ama beni öldürmeye çalışacağını biliyordum. Ben uykuya dalınca makinemim fişini çekiyordu. Ve odadan çıkıyordu ben kurtariliyordum bunu anlayınca onun yaptığı anlasilmasin diye yanımda oluyordu ve tekrar beni öldürmeye çalıştı. Bu sefer bunu yapan kişinin o olduğu anlaşıldı. Anlaşıldığını farkedince yanımda kendi kalbine şiş soktu. Ve ben hic umursamadan hasta bakicinin koluna girip ilerledim. Rüyanın sonunda o ölmemişti ve bana mesajlar atmıştı. Ben mesaj atmamasini diledim içimden basım örtülü bi şekilde çimenlerde  ve hayatıma giren başka bi erkek vardı onunla konusuyordum. Bu ne anlama geliyor?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 13 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 68 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...