Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir arkadaş grubumuz var bu grupta bir arkadaşımız kafe işletiyordu bu kafe işleten arkadaşımız kaza geçirip ölüyordu. Öldükten sonra kafesini bana miras bıraktı o kafede bir odanın her tarafında benim fotoğraflarım vardı ve bir sandıkta bana yazılmış mektuplar buldum hepsini ağlaya ağlaya okuyordum uyandığımda da ağlıyordum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Ocak Rüya kategorisinde Atakan Saygılı yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 31 okuma
+6 oy
2 yorum 76 okuma
+4 oy
1 yorum 54 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Seda yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...