Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
selamlar benim adım burak eşcinselim sevgilimle 6 aydır birlikteyiz rüyamda sevgilimi başka bir kadınla görüyorum fakat sevgilimle aslında hiç tanışmamış gibiyiz o beni tanımıyor gibi ama aslında ben biliyorum o beni hatırlamıyor ben ona benimle sevgili olacaksın sen diyorum ve anında senden çok hoşlanıyorum seni tanımak istiyorum diyor ama normalde beni tanıyor ve seviyor fakat rüyamda hiç tanımamış gibi davranıyor ben bunun farkındayım ama o değil. yorumlarsanız çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 58 okuma
13 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
+4 oy
1 yorum 81 okuma
+3 oy
0 yorum 22 okuma
3 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...