Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba rüyamda tatilden bir kac gün sonra anneannemin aci haberini aliyorum cenazeye gidiyouz Ben esim ve annem dedem sakin oturuyor birisi anneannemi yikiyor
Anneannem beyaz bir havluyla serilmis ve baya bir şişmişti Hani ölürken vücüt balon gibi olur ya Aynen öyledi ölmüs Ben kendimi yirtiyorum Ben yikicam diye ve agliyorum ne olur gitme diye gözleri kapali ölmüs ama son kez konusuyor anlayamiyorum tam belkide suan unuttum dedem yanimda annem kocam.. sonra son bir Kez gitmeden bende görüyorum dedemin gözünde anneannem yasliliktan geri basiyor yani gencellesiyor taki ufak bir kiz cocugu olana kadar böyle siyah sacli bir kiz cocugu öylede yok oluyor buna da aglayarak uyandim sabah anlami nedir acaba

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 23 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
16 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde İlkay Karatepe yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 31 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
10 Şubat İstihare kategorisinde Yasin Baran yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Isa yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
11 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Serkan yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...