Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba. Ben rüyamda sürekli olarak eski sevgilimi görüyorum. Şuan 1.5 yıllık ilişkisi var biz görüşmeyeli de çok uzun zaman oldu ne telefondan ne yüz yüze görüşmüyoruz . Sürekli aklımda olan birisi de değil. Şuanki sevgilisi benimle aynı sınıftaydı samimi değildik ama selam sabah vardı bunlar sevgili olunca onu da kesti. Bunlar ilişkye başladığı ilk dönemler eski sevgilim benimle görüşmek istedi ben geri çevirdim . Dün gece de rüyamda ilk önce kız arkadaşını gördüm. Samimiydik aslında onu çok sevdiğimi felan söylüyordum geçmiş hakkında konuşuyorduk . Bana ayrılmayı düşündüklerini uzak olduğu için görüşemediklerini söyledi. Sürekli dilimin ucuna onunlayken benle görüşmek istediğini söylemek geldi ama bi yere kadar söyleyip sustum orayı söyleyemedim daha sonra eski sevgilimi gördüm çok samimiydik yemekteydik bana kendi elleriyle yediriyordu sonra net hatırlamıyorum kayboldu gözden. Onu sürekli bana dönüyor olarak görüyorum ne demek acaba bu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Şubat Rüya kategorisinde Sebiha yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
19 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...