Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Ben üniversite öğrencisiyim. Rüyamda okul daha yeni açılmıştı. Eski sevgilimin arkadaşlarıyla oturduk neden ayrıldığımızı anlatıyordum. Daha sonra masadan ayrıldım okula doğru yürümeye başladım. Her yerde eski sevgilimi arıyordum ama göremiyordum. Bir tane öğrenci beni sınıfa öğretmenin yanına götürdü. Bir şeyler söyledi. Sınıftan çıktım merdivenlere doğru baktığımda eski sevgilimi gördüm. Şştt diye seslendim arkasını döndü koşarak birbirimize sarıldık. Bu kadar...

1 yorum

0 oy
Eski sevgilini özlemişsin ...

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
17 Kasım 2018 Rüya kategorisinde mert yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
+3 oy
0 yorum 8 okuma
22 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
19 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Buse yazdı
+3 oy
1 yorum 7 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...